immortals fenyx rising
Immortals: Fenyx Rising Immortals: Fenyx Rising

تماشا کنید: ۳۰ دقیقه گیم پلی از Immortals Fenyx Rising + اطلاعات تکمیلی

بازی های مرتبط

امسال، سال بسیار بزرگی برای طرفداران کمپانی یوبیسافت به شمار می‌رود، این کمپانی قصد دارد که تا پیش از پایان یافتن سال مالی جاری، ۵ بازی AAA منتشر کند. یکی از آنها، Immortals Fenyx Rising خواهد بود. عناوین بسیاری تصمیم گرفته اند که از بازی های تاریخ ساز همانند the legend of Zelda breathe of the wild و یا the elder scrolls الهام بگیرند. تنها دو سرانجام برای این دسته از عناوین وجود دارد؛ یا می توانند ساختارشکن باشند و یا به صورت کامل ناامیدکننده ظاهر می‌شوند. بدون شک ایمورتال فینیکس زیبایی های خود را دارد. بالا رفتن از مجسمه های عظیم الجثه و نگاه کردن به دنیای بزرگ این اثر، لذت بخش خواهد بود. پس زمینه‌ی اساطیری Immortals Fenyx Rising از همین الان، مورد توجه قشر کثیری از بازی کنندگان قرار گرفته است. به تازگی متوجه شدیم که دموی قابل بازی این اثر در دسترس کاربران گوگل استیدیا قرار گرفته. همچنین ۳۰ دقیقه از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشته شده. پس اگر موافق هستید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید تا نیم نگاهی به بازی و همچنین تریلر جدید آن اندازیم.

تقریبا می‌توان گفت که به مدت سه سال از عرضه عنوان the legend of Zelda breathe of the wild میگذرد. این اثر همواره به عنوان یکی از برترین بازی های نسل هشتم شناخته می‌شود. The legend of Zelda breath of the wild تبدیل به منبع الهام عناوین متعددی شد. Immortals Fenyx Rising نیز همین بازی را به عنوان منبع اصلی الهام خود قرار داده. موضوعات بسیاری وجود دارند که ایمورتال فینیکس را بسیار ویژه و منحصر به فرد نشان می‌دهند. شما نقش فینیکس را بر عهده می گیرید. قهرمانی که شخصی سازی ظاهر و همچنین انتخاب جنسیت آن، بر عهده‌ی شماست. به محض بیدار شدن فینیکس در دنیای خدایان، وی متوجه رخ دادن اتفاقات بسیار شومی می‌شود. تایفون، یک هیولای بزرگ، دنیای خدایان را تصرف کرده و در حال نابود کردن آن می باشد. در ابتدای سفر، پرومتوس را مشاهده خواهید کرد. و به عنوان یک راهنما در بازی حضور دارد و در اوایل بازی، نکات مختلف را برای شما توضیح می دهد. اما توجه شما عزیزان را به تریلر جدیدی که از دموی قابل بازی Immortals Fenyx Rising به اشتراک گذاشته شده است، جلب می‌نمایم:

30 دقیقه گیم پلی از Immortals Fenyx Rising

بدون شک با مشاهده‌ی بازی متوجه شده اید که جو طنزی در آن پایدار می باشد. جستجو در محیط، بسیار جذاب طراحی شده و به نظر می رسد که هیچگاه خسته کننده نمی شود. فعالیت‌های بسیار مختلفی در سرتاسر نقشه Immortals: Fenyx Rising قرار دارد که هر کدام از آنها می تواند شما را برای مدتی سرگرم سازد. مثل همیشه با بالا رفتن از vantage point ها می‌توانید قسمت‌هایی از نقشه را آزاد کنید و به جستجو در آن بپردازید. البته پیدا کردن نقاط مختلف و مخصوص در ایمورتال فینیکس، بسیار راحت تر از the legend of Zelda breathe of the wild می‌باشد. همچنین در ایمورتال فینیکس، آیکون های روی نقشه، به شما ماهیت ماموریتی که در آنجا وجود دارد را اعلام می‌کند. یکی از مهمترین موارد در Immortals: Fenyx Rising ، مدیریت کردن نوار استامینای خود می باشد. هنگامی که در دنیای وسیع این بازی می دوید و یا از ساخته های مختلف بالا می روید، این نوار کم و کمتر می شود. همچنین حیوانات مختلفی در دنیای ایمورتال فینیکس قرار دارد مبارزه با آنها به انتخاب شما وابسته می‌باشد. سیستم مبارزات نیز بسیار چند شاخه و خوش ساخت به نظر می‌رسد. شما می توانید چند ضربه های مختلفی را با مخلوط کردن ضربات سنگین و سبک، به دشمنان خود وارد کنید. همچنین با پیشروی در بازی و کسب امتیاز تجربه و آزاد کردن قابلیت های بیشتر، سیستم مبارزات گسترده تر و جذاب تر خواهد شد. یکی از قابلیت‌های شخصیت اصلی، استفاده از اشیای سنگین وزن محیط برای آسیب رساندن به دشمنان می باشد که مطمئنا چنین موضوعی در میادین مبارزه، کارآمد تلقی می‌شود. کمپانی یوبی سافت اظهار داشته که برای به اتمام رساندن Immortals: Fenyx Rising ، به بیش از ۴۰ ساعت زمان نیاز دارید.

قسمت بسیار بزرگی از Immortals Fenyx Rising را پازل های مختلف و گوناگون تشکیل می‌دهد. بازی با اقتباس از داستان های اساطیری یونان باستان طراحی شده. محیط ها و چشم انداز ها بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. شما می‌توانید از اسلحه های مختلفی برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنید. محیط‌ها طراحی‌های متنوع و بسیاری دارند. همچنین مبارزه با باس فایت های عظیم و غول پیکر نیز جزئی از Immortals Fenyx Rising به شمار می روند.

مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان مذکور در تاریخ سوم دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی مصادف با ۱۳ آذر ماه سال جاری در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و همچنین کامپیوترهای شخصی و پلتفرم استریمینگ گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

اگر از طرفداران Immortals Fenyx Rising هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`