immortals fenyx rising

تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی Immortals Fenyx Rising لو رفت

بازی های مرتبط

در ماه گذشته، یوبی سافت عنوان Immortals Fenyx Rising را به صورت رسمی در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار داد. عنوانی ماجراجویی با محیطی گسترده و چالش‌های منحصر به فرد و سرگرم کننده. همان‌طور که می‌دانید، کمپانی یوبی سافت در سال‌های اخیر، برنامه‌های ویژه‌ای برای پشتیبانی از بازی‌های خود در نظر گرفته. ایمورتال فینیکس رایزینگ نیز با بسته‌های الحاقی متعدد همراه خواهد شد. به تازگی تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی این اثر لو رفته. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید،‌ در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نمرات و نقدهای Immortals Fenyx Rising

توسعه دهندگان پیش از عرضه‌ی Immortals Fenyx Rising اظهار داشتند که بازی میزبان سه بسته‌ی الحاقی داستان محور و منحصر به فرد خواهد شد. به تازگی تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی بازی از طریق فروشگاه اینترنتی نینتندو لو رفته. این بسته‌های الحاقی به ترتیب در دوم بهمن و هفتم اسفند 1399 و در نهایت ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ منتشر می‌شوند:

Immortals Fenyx Rising

اولین بسته‌ی گسترش دهنده با نام A new God (در تاریخ 2 بهمن ماه منتشر می‌شود): در این بسته‌ی گسترش دهنده شخصیت اصلی بازی وارد trail of the Olympians می شود. برنامه ای که توسط خدایانه یونان باستان اجرا خواهد شد. پازل های جدیدی انتظار مخاطبان را می‌کشند.

دومین بسته گسترش دهنده Myths Of The Eastern Realm (در تاریخ 7 اسفند ماه منتشر می‌شود): این بسته‌ی گسترش دهنده مخاطبان را وارد افسانه های چینی خواهد کرد و همچنین به شما اجازه می دهد تا کنترل شخصیت جدیدی را در دستان خود بگیرید.

سومین بسته و گسترش دهنده با نام The lost Gods (در تاریخ 12 فروردین سال ۱۴۰۰ منتشر می‌شود) : مهمترین موضوع در خصوص این بسته گسترش دهنده، اضافه شدن مواردی جدید به سیستم مبارزات بازی می باشد. چندین خدای خرابکار، سرزمین را به سمت نابودی هدایت گردند و حال نوبت شماست که کنترل اوضاع را در دست بگیرید. لازم به ذکر است که در طی این بسته گسترش دهنده، کنترل شخصیت کاملاً جدیدی را در دستان خود خواهید گرفت و سیستم پیش روی این شخصیت نسبت به بازی اصلی، متفاوت خواهد بود.

اولین موضوع راجع به بازی، این است که شخصی سازی کاراکتر کاملاً در دستان شما قرار دارد و بدین ترتیب می توانید ظاهر و رنگ پوست و جنسیت و … شخصیت خود را به سلیقه خود انتخاب کنید. شخصیت اصلی در دنیای بزرگ بازی، توانایی بالا رفتن از انواع و اقسام سکوها و ارتفاعات را خواهد داشت. در حقیقت یوبی سافت سعی داشته تا بهترین عناصر assassin’s Creed Odyssey و the legend of Zelda breath of the wild را با یکدیگر تلفیق کند و همچنین مواردر جدیدی را به آن اضافه کند. شما نقش شخصیتی به نام فینیکس را در دستان خود خواهید گرفت. اولین موضوع راجع به بازی، این است که شخصی سازی کاراکتر کاملاً در دستان شما قرار دارد و بدین ترتیب می توانید ظاهر و رنگ پوست و جنسیت و … شخصیت خود را به سلیقه خود انتخاب کنید. قسمت بسیار بزرگی از Immortals Fenyx Rising را پازل های مختلف و گوناگون تشکیل می‌دهد. بازی با اقتباس از داستان های اساطیری یونان باستان طراحی شده. محیط ها و چشم انداز ها بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. شما می‌توانید از اسلحه های مختلفی برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنید. محیط‌ها طراحی‌های متنوع و بسیاری دارند. همچنین مبارزه با باس فایت های عظیم و غول پیکر نیز جزئی از Immortals Fenyx Rising به شمار می روند. سیستم مبارزات Immortals Fenyx Rising بسیار جذاب و در عین حال ساده به نظر می رسد. شاید یکی از مهمترین موضوعات در خصوص این سیستم مبارزه، ضربه پذیری دشمنان و انیمیشن های طراحی شده برای آن باشد. خط سلامتی دشمنان در بالای سر آنها مشخص می‌شود. شما نیز می توانید از قابلیت های بسیار متنوع و اسلحه های متفاوت برای آسیب رساندن به دشمنان خود استفاده کنید. قابلیت های شخصیت اصلی، غالباً حالت های فانتزی دارند. لازم به ذکر است که توسعه دهندگان اظهار داشته اند که اسکیل‌های شخصیت اصلی نیز قابل شخصی سازی می باشند. همچنین شما می توانید از انواع و اقسام معجون های مختلف برای بازیابی خط سلامتی و یا خط استقامت خود استفاده کنید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Immortals Fenyx Rising از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot