خانه » حضور بازی‌های ایرانی در جشنواره IMGA Global

حضور بازی‌های ایرانی در جشنواره IMGA Global

نامزدهای imga global

به تازگی نامزدهای پانزدهمین دوره از جشنواره بین المللی بازی‌های موبایلی با نام IMGA Global معرفی شدند. در این بین نام شش بازی ایرانی نیز به چشم می‌خورد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شش بازی ایرانی موبایلی در جشنواره IMGA Global نامزد شده‌اند که کاربران می‌توانند از طریق این لینک به بازی‌های محبوب خود رای دهند. بازی‌های ایرانی کاندید شده در این جشنواره بال‌های تاریکی ۲، هارمونی، او، مگنیس، پاپالند و فیلیپینگ فلیپ هستند. پیش از این نیز، این بازی‌ها توانسته بودند با کسب ۸ جایزه در جشنواره بین المملی بازی‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا بدرخشند و حال نوبت به سطح جهانی رسیده است که این بازی‌ها باید با سایر رقبا از کشورهای غربی و آسیایی به رقابت بپردازند.

جشنواره IMGA Global از سال ۲۰۰۴ کار خود را آغاز کرده است و بازی‌ها از طرف متخصصینی در سرتاسر جهان انتخاب شده و در وبسایت این جشنواره به رای گذاشته می‌شوند. برندگان مسابقه نیز در ۱۹ مارس (۲۸ اسفند) در سانفرانسیسکو معرفی می‌شوند. پیش از این نیز بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نامزدان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی را معرفی کرده بود که می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.