خانه » I.G.I. Origins معرفی شد

I.G.I. Origins معرفی شد

I.G.I. Origins

بسیاری از گیمرهای قدیمی و سالخورده!! با مجموعه‌ی I.G.I خاطرات خوب و بدی رقم زده اند. تولد این فرنچایز به سال 2000 باز می‌گردد. به تازگی از ساخت نسخه‌ی جدید سری یعنی I.G.I. Origins خبردار شدیم. این عنوان در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۱ برای کامپیوترهای شخصی و اکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Toadman Interactive از سومین قسمت مجموعه‌ی آی جی آی رونمایی کرد. در گذشته از اظهارات توسعه دهندگان در خصوص بازی مطلع شدیم. رابین فلودین، مدیر عامل کمپانی، اظهار داشت که اعضای تیم تولید در حال آزمایش کردن قسمت جدید هستند. سپس تیزری از آن منتشر شد تا نظر مخاطبان راجع به بازی شنیده شود. مدیر عامل استدیوی Toadman Interactive بیان کرد که:

دلیلی که از پیش از جدی شدن ساخت بازی، تیزری را با مخاطبان به اشتراک گذاشتیم، دریافت نظر بازی کنندگان در خصوص بازی بود. ما می‌خواهیم نظرات طرفدارانمان را در خصوص بازی بشنویم و عنوانی مطابق میل آن‌ها توسعه دهیم.

خب به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان بازخوردهای مناسبی دریافت کردند و به صورت رسمی از I.G.I. Origins رونمایی شد. خبر خوبی هم برای کاربران کامپیوترهای شخصی داریم. بازی از طریق فروشگاه بزرگ و کارآمد ولو یعنی استیم در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که توسعه‌ی این اثر بر عهده‌ی استدیوی Antimatter Games می‌باشد. استدیویی که در کارنامه‌ی خود Rising Storm 2: Vietnam را دارد.

اتفاقات این عنوان پیش از اتفاقات دو نسخه‌ی قبلی رخ می‌دهد. به عبارتی دیگر، I.G.I. Origins پیش درآمدی بر مجموعه خواهد بود. بازی در سال ۱۹۸۰ جریان دارد. کنترل شخصیتی به نام Regent را در دست خواهید گرفت. وی مامور رسمی سازمان MI6 می‌باشد و برای انجام ماموریت‌های متعدد به نقاط مختلف دنیا سفر می‌کند. بازی درست همانند دو نسخه‌ی پیشین خود در سبک شوتر اول شخص تاکتیکی توسعه می‌یابد. سازندگان اظهار داشته اند که وسائل و تجهیزات بسیار متفاوت و کارآمدی را برای انجام دادن ماموریت‌ها طراحی کرده اند. امیدواریم که این تجهیزات رروش‌های مختلفی را برای پیشروی در دسترس بازی کنان قرار دهند. اما آیا I.G.I. Origins برای اکس باکس اسکارلت و پلی استیشن ۵ نیز عرضه می‌شود؟ از آن‌جایی که کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت در تعطیلات ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار می‌شوند، تحقق یافتن این امر دور از انتظار نیست. به هر حال منتظر اطلاعات تکمیلی خواهیم ماند.

اولین نسخه‌ی فرنچایز با نام Project I.G.I در سال ۲0۰۰ برای کامپیوترهای شخصی انتشار یافت. بازی توسط استدیوی Innerloop Studios توسعه یافت و با نظرات ضد و نقیض منتقدان مواجه شد. به هر حال اکثر طرفداران این ژانر از آن استقبال کردند. پس از آن نسخه‌ی دوم یعنی Project I.G.I. 2: Covert Strike روانه‌ی بازار شد. یکی از انتقاداتی که به هر دو نسخه‌ وارد شد، هوش مصنوعی ضعیف دشمنان بود. امیدواریم که I.G.I. Origins از تمام انتقادات وارد شده درس بگیرد و عنوانی دوست داشتنی و کم نقص را تحویل طرفداران دهد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. اورجینز در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>