خانه » بازی Hunt: Showdown بهار به ایکس باکس می‌آید

بازی Hunt: Showdown بهار به ایکس باکس می‌آید

بازی Hunt: Showdown ، پروژه بعدی شرکت Crytek چندی پیش برای ایکس باکس وان معرفی شد. حال به تازگی مشخص شده است که چه زمانی باید منتظر این بازی بر روی کنسول‌ها بود. این شرکت در تیزری اعلام کرد که بازی در بهار برای پیش نمایش ایکس باکس عرضه می‌شود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

البته کلمه بهار کاملا کلی است و تاریخ دقیقی برای بازی Hunt: Showdown مشخص نشده است. در حال حاضر بازی برای پیش نمایش ایکس باکس عرضه می‌شود و در مرحله دسترسی اولیه قرار دارد. تهیه کننده بازی «فاتح ازبایرام» اعلا کرد که عرضه بازی به این شکل سبب می‌شود که تعامل بهتری با کاربران داشت و از بازخوردهای آنان استفاده کرد. شرکت Crytek همچنین تیزری نیز از این بازی منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. برای اطلاع از سایر اخبار مربوط به این بازی نیز می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تیزر معرفی Hunt: Showdown برای ایکس باکس

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.