دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تاریخ انتشار Hunt: Showdown مشخص شد

تاریخ انتشار Hunt: Showdown مشخص شد

Hunt: Showdown

بازی Hunt: Showdown در ماه آگوست سال جاری برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد. این بازی کمی دیرتر، در فصل پاییز همین سال برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین فهمیدن تاریخ انتشار دقیق بازی، در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشد.

بازی شوتر غیر معمول شرکت کرایتک مراحل توسعه‌ی بسیار عجیب و غریبی داشته است. در ابتدا این بازی قرار بود تحت عنوان Hunt: Horrors of the Gilded Age منتشر شود و توسعه دهنده‌ی آن هم کرایتک آمریکا بود. بعد از تعطیل شدن این استودیو، کرایتک بازی را ریبوت کرد و نام Hunt: Showdown را بر آن نهاد. این عنوان یک بازی چند نفره است که در آن باید برای گرفتن جایزه هیولاها را شکار کنید و سپس با سایر بازیکنان به مبارزه بپردازید.

استودیوی کرایتک اعلام کرده است که بازی Hunt: Showdown به صورت رسمی در تاریخ 20 آگوست 2019 یعنی 29 مرداد 98، برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد و قیمت این بازی هنگام عرضه 39.99 پوند خواهد بود. البته قبل از انتشار بازی، یک فاز early access بر روی هر دوی این پلتفرم‌ها برگزار خواهد شد. این بازی همچنین در تاریخی نا مشخص، در فصل پاییز سال جاری برای کنسول پلی استیشن 4 هم عرضه خواهد شد. اگر شما هم یکی از دارندگان این پلتفرم هستید برای تجربه‌ی Hunt: Showdown باید کمی بیشتر صبر کنید.

این شرکت آلمانی، همچنین اعلام کرده است که قصد دارد علاوه بر انتشار بازی به صورت دیجیتالی، با هم کاری ناشری به نام Koch Media، نسخه‌ی فیزیکی بازی را نیز تولید کرده و آن‌ها را منتشر کند. برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند باید بگوییم که Hunt: Showdown یک بازی اول شخص تیر اندازی است که در آن عناصر بازیکن در مقابل بازیکن با مکانیک‌های بازیکن در برابر محیط ترکیب شده‌اند. در این بازی پنج تیم دو نفره از بازیکنان به دنبال شکار یک هیولا هستند. هر تیمی که بتواند زودتر از سایرین این هیولا را از پای در بیاورد جایزه‌ای دریافت می‌کند و به صورت خودکار، تبدیل به هدفی برای سایر بازیکنان موجود در بازی می‌شود. در متن توصیف رسمی Hunt: Showdown این گونه نوشته شده است:

هر چه ریسک بزرگ‌تر باشد جایزه هم بزرگ‌تر است. یک اشتباه کوچک ممکن است به قیمت همه‌ی چیزهایتان تمام شود و مرگ در این بازی دائمی است.

این بازی برای بار اول به صورت Early Access در ماه فوریه‌ی 2018 در شبکه‌ی استیم منتشر شد. از آن زمان تا کنون بیش از 20 به روز رسانی برای این بازی منتشر شده است که باس فایت ها، دشمنان و نقشه‌های جدیدی را به بازی افزوده‌اند. این به روز رسانی‌ها همچنین گیم پلی بازی را متعادل‌تر کرده‌اند، زمان‌های جدید از یک روز را به بازی معرفی کرده‌اند و هوش مصنوعی آن را بهبود داده‌اند. این بازی ماه گذشته در برنامه‌ی Xbox Game Preview به کنسول ایکس باکس وان آمد. اکنون بعد از گذشت یک و نیم سال، نسخه‌ی نهایی این بازی آماده شده است و بازیکنان می‌توانند آن را پیش خرید کنند. اگر بازی را پیش خرید کنید همچنین یک پوسته‌ی legendary برای یکی از سلاح‌ها دریافت خواهید کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Hunt: Showdown به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>