خانه » احتمال ساخت قسمت دوم Horizon: Zero Dawn قوت گرفت

احتمال ساخت قسمت دوم Horizon: Zero Dawn قوت گرفت

Horizon Zero Dawn

شاید بتوان Horizon: Zero Dawn را به عنوان یکی از زیباترین بازی‌های نسل هشتم معرفی کرد. عنوانی که توسط استدیوی معروف و خوش نام گوریلا گیمز توسعه یافت و به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شد و موفقیت‌های غیر قابل باوری را بدست آورد. تلفیق عناصر مختلف و جلوه‌های بصری خیره کننده و … همه و همه توانستند به بالا رفتن جایگاه این اثر کمک نمایند. به تازگی متوجه شدیم که استدیوی مذکور در حال جذب کارمند برای طراحی یک بازی می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به نظر می‌رسد که فرصت‌های شغلی جدیدی در گوریلا گیمز ایجاد شده و استدیو در حال کامل کردن متخصصین و بازی سازان خود می‌باشد. هم اکنون شانزده موقعیت شغلی مختلف در گوریلا گیمز وجود دارد. البته هیچ اشاره‌ی مستقیمی به نسخه‌ی دوم Horizon: Zero Dawn نشده است. اما برخی از توضیحات اشاره‌ی کوچکی به دنباله‌ی بازی می‌کنند. برای مثال متخصص طراحی گیاهان مختلف و یا طراح انمیشن‌های دنیای واقعی. موضوعاتی که به دنیای باز و پوشش‌های گیاهی اشاره می‌نمایند.

هورایزون: زیرو داون در تاریخ ۲۸ فوریه سال ۲۰۱۷ میلادی (مصادف با ۱۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی کمپانی سونی منتشر شد. ساخت دنباله‌ای برای چنین عنوان موفقی اصلاً دور از انتظار نیست و به احتمال بسیار زیاد، قسمت دوم بازی هم اکنون در دست ساخت قرار دارد (و شاید هم برای مدت زیادی در دست ساخت بوده). طبق آخرین آماری که از فروش بازی منتشر شد، هورایزون تنها در دو سال موفق به فروش 10 میلیون نسخه‌ای شده. البته این آمار قدیمی بوده و به احتمال زیاد فروش عنوان مذکور تا به امروز افزایش داشته است. هم منتقدان و هم مخاطبان از ساخته‌ی جدید استدیوی گوریلا گیمز تعریف و تمجید کردند. میانگین نمرات بازی به عدد 89 رسیده است. البته گوریلا گیمز اکثر شهرت خود را به فرنچایز کیلزون مدیون است. به نظر می‌رسد که دوران کیلزون به اتمام رسیده و حال زمان قدرت نمایی Aloy و دوستانش می‌باشد. اگر از طرفداران بازی هستید، بد نیست بر روی این لینک کلیک نمایید و از مشاهده‌ی کازپلی بسیار زیبای Aloy لذت ببرید.

چندی پیش، خانم «جیانا گاونکا» (وی در نقش یکی از شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی هورایزون یعنی The Frozen Wilds بازی کرده است) مژده‌ی ساخت قسمت جدیدی از این عنوان را به طرفداران داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مطلب به این لینک مراجعه نمایید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این موضوع در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Horizon: Zero Dawn هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار دارد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>