دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
82
PS4
(Metacritic)
84
XONE
(Metacritic)
خانه » نسخه ریمستر شده Hitman Absolution سال آینده منتشر خواهد شد

نسخه ریمستر شده Hitman Absolution سال آینده منتشر خواهد شد

نسخه ریمستر شده Hitman Absolution

نسخه ریمستر شده Hitman Absolution سال آینده منتشر خواهد شد. احتمال ریمسترشدن دو نسخه از سری Hitman وجود دارد. چند روز تا انتشار Hitman 2 که دومین نسخه از ریبوت این مجموعه به حساب می‌آید باقی مانده است، اما اخبار بسیار هیجان‌انگیزی در خصوص نسخه‌های قبلی این بازی به گوش می‌رسند. با نوین اسپات همراه باشید.

به گزارش پایگاه رتبه بندی بازی‌ها یعنی وبسایت PEGI، دو نسخه از سری هیتمن با نام‌های Blood Money و Absolution قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شوند. در اطلاعات منتشر شده توسط این وبسایت ذکر شده که این دو نسخه قرار است ریمستری بر عناوین مذکور باشند و بازی Hitman Absolution قرار است برای PC نیز ریمستر شود. این بازی قرار است ۲۵ سپتامبر سال آینده منتشر شود. این دو بازی در سیستم ایکس‌باکس با قابلیت موسوم به «Backwards Compatibility» در دسترس هستند اما بدون شک بسیاری از هوادارن سری هیتمن منتظرند تا گرافیک ریمستر شده این دو بازی بسیار محبوب را تجربه نمایند. آنچه در اینجا بیان شده صرفاً توضیحی است که وبسایت PEGI درباره نسخه ریمستر شده Hitman Absolution و Blood Money ارائه کرده است و هنوز سازنده اصلی این سری یعنی IO Interactive آن را تائید نکرده است.

بازی Hitman 2 در تاریخ ۱۳ نوامبر یعنی چند روز دیگر برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد که پیشنمایش آن را می‌توانید در نوین اسپات مطالعه کنید.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.