hitman 3
Hitman 3 Hitman 3

نمرات و خلاصه نقدهای Hitman 3

سرانجام نوبت به Hitman 3 می‌رسد. عنوانی منحصر به فرد برای طرفداران بازی‌های مخفی کاری. ناشران، نسخه‌ی ویژه ای از عناوین را زودتر از تاریخ انتشار، در دسترس منتقدان قرار می‌دهند تا آنها بتوانند نظراتشان را راجع به بازی به اشتراک بگذارند. در این پست لیست برخی از نمرات و همچنین بعضی از خلاصه نقدهای عنوان مذکور را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که خبر از یک بازی خوش ساخت را می‌دهند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تا به این لحظه نمرات Hitman 3 بسیار بالا بوده اند و نوید یک بازی فوق العاده با اهمیت تکرار بسیار بالا را می‌دهند.  تا به این لحظه، 44 نقد از بازی منتشر شده است. 42 منتقد رضایت کافی از بازی داشته اند و آن را یک اثر خوب قلمداد کرده اند و 2 منتقد، گله مندی‌هایی در خصوص این اثر داشته اند . میانگین نمرات بازی در وب سایت متاکریتیک (پلتفرم کامپیوترهای شخصی که با بیشترین نقد،‌ به عنوان پلتفرم مرجع این اثر شناخته می‌شود) به عدد 87 رسیده است. این موضوع را در نظر داشته باشید که نقدها همچنان در حال انتشار هستند و احتمال دارد که میانگین نمرات در آینده، کمتر و یا بیشتر شود. اما توجه شما عزیزان را به لیست برخی از نمرات جلب می‌نمایم:

 • The VG247  10
 • IGN – 9
 • GameSpot – 9
 • GamesBeat – 5/5
 • EGM – 5/5
 • Game Informer – 9
 • PC Gamer – 90/100
 • Attack of the Fanboy – 5/5
 • Destructoid – 9
 • COGconnected – 92/100
 • Press Start – 8.5
 • GamesRadar – 4.5/5
 • Trusted Reviews – 4/5
 • Gameblog [French] – 9
 • Hobby Consolas [Spanish] – 80/100
 • The Games Machine [Italian] – 9

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت VG247

نمره‌ی اعطا شده: 10

اگر بخواهیم به صورت مستقل نگاه کنیم، Hitman 3 یک بازی بسیار بزرگ و منحصر به فرد می باشد و فعالیت های متعددی را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. اما اگر بخواهیم به صورت کلی نگاه کنیم (نسخه سوم هیتمن دارای تمام مراحل نسخه اول و دوم نیز می‌باشد) با یکی از برترین بازی های منتشر شده در ژانر مخفی کاری طرف هستیم. هیتمن ۳ پایان موقتِ فوق‌العاده‌ای برای مامور ۴۷ بود. حال منتظرم تا ببینم که توسعه دهندگان با استعداد این عنوان، با مجموعه جیمز باند چه می کنند. در نهایت باید به باید بگویم که سال ۲۰۲۱ با یک بازی مخفی کاری فوق العاده  آغاز شد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت GamesBeat

نمره‌ی اعطا شده: 10

هیتمن ۳ دنیای بسیار وسیع و منحصر به فردی دارد و می‌تواند داستان مامور ۴۷ را به بهترین شکل ممکن به مخاطب خود ارائه دهد. لذت از بین بردن اهداف مختلف توسط این شخصیت در هیچ بازی دیگری تکرار نشده‌

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت  Attack of the Fanboy

نمره‌ی اعطا شده: 10

شاید بتوان هیتمن ۳ را به عنوان دقیق ترین شبیه ساز قتل در طی سالهای اخیر، معرفی کرد. نهایتاً سه گانه‌ی هیتمن به پایان رسید و طرفداران بازی های مخفی کاری، هیچ بهانه‌ای برای تجربه نکردن این سه‌گانه، ندارند. شما میتوانید مأموریت‌ها را با روشهای بسیار مختلفی به پایان برسانید و هر بار با چالش‌های جدیدی روبرو شوید. استراتژی نقش بسیار مهمی برای پیشروی در مراحل ایفا می‌کند. برای هر مرحله باید زمان زیادی گذاشت تا بتوان آن را به بهترین شکل ممکن کامل کرد. Hitman 3 یکی از برترین بازی های مخفی کاری در تاریخ صنعت بازی های ویدیویی می باشد.

 

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت IGN

نمره‌ی اعطا شده: 9

دنیای هیتمن ۳ بسیار جذاب و با ارزش می باشد و شما را مجبور می کند که هر مرحله را برای دفعات متعدد تکرار کنید و در هر مرحله، شیوه‌ای مخصوص را برای از بین بردن هدف خود، به کار بگیرید. این عنوان یکی از بهترین نسخه های منتشر شده از مجموعه‌ی هیتمن میباشد که تغییرات چندانی نسبت به نسخه‌ی اول سه گانه (که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد) نکرده است. به هر حال تجربه بازی برای تمام طرفداران بازی های مخفی کاری واجب میباشد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Gameblog.fr

نمره‌ی اعطا شده: 9ْ

توسعه دهندگان نمی‌توانستند بهتر از این، سه گانه‌ی هیتمن را به اتمام برسانند. درست است که Hitman 3 شباهت بسیار زیادی به نسخه های پیشین خود دارد و از فرمول اصلی آنها استفاده می کند، اما همچنان توانسته جزئیاتی خیره‌کننده را به مخاطبان خود ارائه دهد و آنها را راضی نماید. برای به اتمام رساندن هر مرحله، روش های بسیار متنوعی وجود دارد و همین موضوع سبب می‌شود که برای یافتن به بهترین روش، ساعات بسیاری را سپری کنید. اگر نسخه‌های پیشین این مجموعه را دوست داشتید، به هیچ وجه خودتان را از تجربه‌ی هیتمن ۳ محروم نکنید.

 

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Game Informer

نمره‌ی اعطا شده: 9

شاید بتوان گفت که Hitman 3 پایانی بر قسمتی از داستان‌های مامور ۴۷ باشد. به نظر نمی‌رسد که بازی برای تمام کردن داستان های این شخصیت دوست داشتنی، طراحی شده باشد. فعالیت‌های بسیار متنوعی در بازی قرار دارد که کشف کردن آنها، لذت بخش طراحی شده است. توسعه دهندگان توانسته اند مراحل فوق العاده ای را برای آخرین قسمت از سه گانه‌ی هیتمن در نظر بگیرند.

 

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Noisy Pixel

نمره‌ی اعطا شده: 9

بازی Hitman 3 از همان فرمول سابق در نسخه‌های پیشین استفاده می‌کند و تغییرات چندانی در خود ندیده. به هر حال طراحی مراحل پیچیده، سبب شده که بازی کنندگان برای تجربه‌ی دوباره‌ی هر مرحله، تشویق شوند. هیتمن ۳ توانست من را بیش از هر نسخه‌ی دیگری از این مجموعه محبوب، سرگرم نگه دارد و فکر می‌کنم که چنین موضوعی، بزرگترین دست آورد توسعه‌دهندگان باشد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Comicbook.com

نمره‌ی اعطا شده: 7

نمی‌توانم Hitman 3 را به عنوان یک بازی انقلابی به شمار آورم. شاید بازی شبیه به بسته‌ی گسترش دهنده‌ای برای نسخه ‌های پیشین خود باشد. امیدوارم که با گذشت زمان و انتشار آپدیت های بیشتر، شاهد تکامل و بهبود این اثر باشیم.

مامور ۴۷ به همراه جلوه های بصری خیره کننده و جذاب، در نسل نهم صنعت بازی های ویدیویی حضور می یابد. پس از این که داستان های این قاتل دوست داشتنی در نسل هشتم ریبوت شد، شاهد بهتر شدن اوضاع و افزایش کیفیت عناوین بودیم. در حقیقت نسخه های اخیر این فرنچایز، حس اصلی و همیشگی هیتمن را برای طرفداران قدیمی زنده کردند.هیتمن ۳ نتیجه گیری دراماتیکی از نسخه‌های پیشین می باشد. در این نسخه دوباره به کشورهای مختلف سفر می‌کنیم و اقدام های متعددی برای قتل شخص یا اشخاصی به کار خواهید گرفت. در این نسخه با مهمترین و حیاتی ترین ماموریت های ممکن رو به رو خواهید شد. لوکاس گری، دوست قدیمی و گم شده مامور ۴۷، بازگشته. هدف بسیار بزرگی در برابر شما وجود دارد. اما قبل از اینکه بزرگترین هدف را نابود کنید، نیاز دارید تا اهداف کوچک تر و زیر دست ها را از بین ببرید.
به صورت کلی شش ماموریت منحصر به فرد و پر محتوا در بازی وجود دارد. در هر ماموریت روش‌های مختلفی برای نابود کردن اهداف خود پیدا خواهید کرد. Hitman 3 خلاقانه ترین روش ها را در پیش روی شما قرار خواهد داد. همچنین آزادی عملی مثال زدنی در بازی خواهید داشت. دنیای این اثر بسیار زنده و پویا طراحی شده و تمام رفتارهای شما را بازتاب می دهد. تمام این مسائل با کمک موتور گرافیکی جدید کمپانی محقق شده. خودتان را برای ماموریت‌های منحصر به فرد و تازه آماده کنید.

ثل همیشه در این نسخه‌ی هیتمن نیز باید به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و اهداف خود را با روش‌های مختلفی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد، نابود سازید. منتها این بار همه چیز بزرگ‌تر شده. از محیط‌ها بگیرید تا روش‌های مختلفی که توسط بازی برای قتل و نابود کردن دشمنان به شما ارائه می‌شود.

ماموریت‌های Hitman 3 بسیار پیچیده هستند و در طی آن‌ها، توانایی برقراری ارتباط با بسیاری از شخصیت‌ها برای رسیدن به هدف خود را دارید. در برخی ماموریت‌ها، شما به چندین هدف مشکوک هستید. با تحقیقات مختلف می‌توانید اهداف خود را بهتر تشخیص دهید و بدون گذاشتن رد پا ،‌ صرفا به کشتار هدف اصلی بپردازید.

لازم به ذکر است که Hitman 3 هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و xbox series x و کامپیوتر های شخصی است.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبا‌ل کردن پروفایل مخصوص بازی Hitman 3 از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به این عنوان آگاه شوید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`