دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
82
PS4
(Metacritic)
84
XONE
(Metacritic)
خانه » راهنمای مرحله Miami بازی Hitman 2

راهنمای مرحله Miami بازی Hitman 2

hitman 2

بعد از مرحله Hawke’s Bay که یکی از چالش‌های مهم گیمرها در طول بازی Hitman 2 به حساب می‌رفت و راهنمای به اتمام رساندنش را در نوین اسپات مرور کردیم (می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید)، نوبت به مرحله Miami بازی Hitman 2 می‌رسد. با نوین اسپات همراه باشید.

وقتی مرحله را شروع کردید، به جای آنکه مستقیماً از میان نیروهای امنیتی راه‌تان را به سمت جلو پیدا کنید به تونل زیرزمینی که سمت چپتان وجود دارد بروید تا به ساختمان مرکز تحقیقات برسید که با آبشارهایی به شکل دلفین تزئین شده است. به آنجا که رسیدید رو به رویتان یک در وجود دارد. به سمت آن بروید و بعد از عبور از درب مذکور، در سمت چپ‌تان روی صندلی که روزنامه‌ای روی آن قرار دارد بنشینید. این صندلی در نزدیکی ماشین ون خبرنگاران قرار دارد. در این لحظه بازی به شما گوشزد می‌کند که یکی از اهداف‌تان علاقه زیادی به خوردن غذایی که یکی از ماشین‌ها عرضه می‌کند دارد.

اگر این خط داستانی را دنبال کنید با فروشنده این مدل غذا که در بازی لقبش «Floriada Man» است بیشتر آشنا می‌شوید. هدف بعدی این است که این شخص را پیدا کنید. به سمت ایستگاه فروش اغذیه بروید. با رسیدن به این مکان مشاهده می‌کنید که تابلویی در آنجا بیان می‌دارد که «مرد فلوریدا» به ماهیگیری رفته و مغازه تعطیل است. همان مسیر را ادامه دهید تا به سمت اسکله و بندر رهسپار شوید. لباسی که این شخص پوشیده وی را از دیگران متمایز می‌کند و به خوبی قابل شناسایی است.

قبل از اینکه به شکل و شمایل این مرد در بیایید و لباسش را به تن کنید، بهتر است به سمت سرپناهی برای خود باشید تا به صحبت‌های او گوش دهید. در اینجا خواهید دید که این شخص درباره هدف بعدی‌تان اطلاعات جالبی بیان می‌کند. در این لحظه خواهید توانست خط داستانی دیگری را دنبال کنید و مرد فلوریدایی را برای دقایقی تنها بگذارید. به پشت کامیون‌های پخش اغذیه بروید و بعد از گذشتن از محلی که به پوسترهای نوشیدنی «جستر» مزین شده، راه خود را به سمت منطقه ورود ممنوعی باز کنید که در آن‌جا یک لباس متعلق به تیم امنیتی منطقه در انتظارتان است. قبل از اینکه به محل ممنوعه نزدیک شوید، بهتر است بازی خود را Save کنید.

با ورود به این منطقه کارت امنیتی را روی دری که قفل شده تست کنید و از درب، وارد منطقه جدید شوید. بعد از اینکه به محل مورد نظر وارد شدید مراقب باشید که گرفتار دوربین امنیتی نزدیک‌تان نشوید. بهترین راه این است که تفنگ مجهز به صداخفه‌کن خود را روی دوربین تست کنید. منتظر بمانید تا یکی از مقامات مسابقه به نزدیکی ماشین ون بیاید. او را با سیم خفه‌ کنید و بدنش را درون کامیون مخفی کنید. حال با استفاده از لباسی که به دست آورده‌اید ترتیبی دهید تا شخصیت «موزس لی» از مسابقه کنار گذاشته شده و به اصطلاح «دیسکوالیفای یا رد صلاحیت» شود.

حال از طریق پلکان به پایین ساختمان بروید و وارد اتاق سمت راست‌تان شوید و سپس به سوی منطقه پشتی این اتاق رهسپار شوید. در این حوالی باید بتوانید به یک آچار فرانسه دسترسی پیدا کنید. بعد از برداشتن این وسیله از مسیری که آمدید باز گردید. از سمت راست‌تان حرکت کنید تا به سمت محوطه بیرون ساختمان بروید. با استفاده از آچار فرانسه منبع گاز ساختمان را دستکاری کنید. حال به سمت دستگیره‌ی گازی که در دورتر از همه قرار دارد و سه دستگیره دیگر به آن متصل شده حرکت کنید و با چرخاندن آن‌ها، فشار گاز را به حداکثر برسانید.

حال نوبت تعویض لباسی که قبلاً در آوردید رسیده است. آن را به تن کنید و به همان محلی باز گردید که مرد فلوریدایی را نخستین بار در آن جا دیدید. مطمئن شوید که در اسکله کسی شما را نمی‌بیند. او را خفه کنید و لباسش را به تن کنید. در نزدیکی‌تان محلی برای مخفی کردن جسد این شخص وجود دارد. قبل از ترک محل مطمئن شوید که کلید اغذیه فروشی را به دست آورده‌اید. به آن سوی اسکله رفته و مقداری «سم» به دست آورید. اگر از قبل از ورود به مرحله مقداری سم با خودتان همراه کرد‌ه‌اید دیگر نیاز به این کار نیست. در همان محلی که سم وجود دارد کلید یک قایق موتوری نیز یافت می‌شود. این قایق می‌تواند یکی از راه‌های فرار شما از منطقه باشد.

به سمت اغذیه فروشی بروید و به کسانی که می‌آیند غذای مد نظرشان را که اغلب نوشیدنی نارگیل است سرو کنید. از همان‌جایی که هستید خواهید دید که نقشه مربوط به لوله‌های گازتان در حال عملی شدن است. منتظر باشید تا شخصیت «رابرت ناکس» به سمت مغازه بیاید. به محض دیدن وی غذایش را مسموم کنید. او بعد از خوردن غذا دچار حالت تهوع خواهد شد. منتظر بمانید تا نیروی امنیتی وی را محاصره کنند. حال بهترین فرصت برای آن است که به سمت لباس اصلی‌تان که بعد از کشتن مرد فلوریدایی به حال خود رهایش کرده بودید، باز گردید و بوسیله قایق موتوری از منطقه بگریزید.

با انجام این کار ها بازی به شما رنک S یا Silent Assassin خواهد داد که نشان از اتمام مرحله به حرفه‌ای ترین شکل ممکن است. برای مشاهده سایر اخبار و اطلاعات بازی Hitman 2 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای دانلود بازی Hitman 2 برای کامپیوتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>