دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
82
PS4
(Metacritic)
84
XONE
(Metacritic)
خانه » راهنمای مرحله Hawke’s Bay بازی Hitman 2

راهنمای مرحله Hawke’s Bay بازی Hitman 2

دانلود بازی HITMAN 2 برای PC

بنظر می‌رسد مرحله موسوم به Hawke’s Bay بازی Hitman 2 چالش اصلی گیمرهای علاقمند به سبک مخفی‌کاری باشد. با نوین اسپات همراه باشید تا به شما مراحل پشت سر نهادن این مرحله از بازی با رنک S که نمادی از “فوق‌حرفه‌ای” بودن در بازیهاست را توضیح دهیم. برای مشاهده سایر مطالب مرتبط با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نفوذ 

در ابتدا در حاشیه ساحل حرکت کنید و به سمت خانه‌ای که در مرکز تصویر قرار دارد بروید. با نزدیک شدن به خانه حواستان باشد که دوربین‌های امنیتی شما را شکار نکنند. بخش جلویی خانه توسط این دوربین‌ها محافظت می‌شود تا رفت و آمد مشکوک را گزارش دهند. پیشنهاد می‌کنیم آن دوربین‌ها را دور بزنید و از دور به آن‌ها شلیک کنید تا از کار بیفتند. بعد از عبور از دوربین‌های امنیتی به سمت استخری که در حاشیه خانه قرار دارد بروید و از طریق در شیشه‌ای وارد ساختمان شوید. درون خانه پیچ‌گوشتی را بردارید و مجدداً به بیرون خانه بروید و با باز کردن درب گاراژ راه‌تان را به درون آن ادامه دهید. اگر به باز کردن درها با سنجاق (Lockpick) عادت دارید می‌توانید پیچ‌گوشتی درون خانه را بیخیال شوید.

در ادامه باید از پلکانی که در گاراژ وجود دارد به سمت بالا بروید و به لپ‌تاپ دسترسی پیدا کنید. لپ‌تاپ به راحتی کار نخواهد کرد، چرا که برای راه‌اندازی‌اش به یک دانگل نیاز است. این دانگل پشت یک تابلوی نقاشی در سمت دیگر اتاق مخفی شده است. درون این اتاق تعدادی سلاح دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بعد از برداشتن دانگل، بهتر است پرده‌ی اتاق را بیفکنید تا از بیرون هیچ دیدی به درون اتاق وجود نداشته باشد. این مسئله ادامه‌ی مرحله را برای‌تان آسان‌تر خواهد کرد. با ورود به کامپیوتر تعدادی از نگهبانان متوجه خواهند شد و خانه را به دنبال‌ شما خواهند گشت. به اتاق خواب بروید و یک مکان مناسب برای پنهان‌شدن پیدا کنید. بهترین جا در این اتاق کمد لباس است.

انجام ماموریت

بعد از اینکه از شر نگهبانان خلاص شدید به محلی که هدف‌تان، «آلما رینارد» در آنجاست بروید و به مکالمه تلفنی‌اش گوش کنید. بعد از مدتی او بهمراه دوستش به سمت تخت‌خواب‌شان می‌روند. بهترین و راحت‌ترین کار برای انجام ماموریت منتظر ماندن است. منتظر بمانید تا به خواب بروند و سپس بوسیله یک «بالشتک» هدف‌تان را از پای در آورید. اما اگر می‌خواهید کمی هیجان نیز به بازی اضافه کنید می‌توانید دوست «رینارد» را با کلروفرم بی‌هوش کرده یا با استفاده از مرگ موش بکشید. کلروفرم را می‌توانید از گاراژی که به هال اصلی خانه می‌رسد درون یک ون سیاه پیدا کنید.

در صورتی هم که می‌خواهید او را از بین ببرد می‌توانید سمی را از قفسه کنار وان در حمام اتاق خواب پیدا کنید. پس از اینکه دوست «رینارد» را حذف کردید می‌توانید خود هدف را به هر سبکی که می‌خواهید از پای در آورید. در اینجا از یک پیچ گوشتی استفاده کرده‌ایم.

ترک محل

وقتی کارتان به اتمام رسید از درب پشتی بیرون بروید و محلی برای پریدن به پشت خانه پیدا کنید. از طریق چمنزار به سمت ساحل و قایق‌تان بروید. ممکن است نگهبانانی در نزدیکی‌تان باشند. برای پرت کردن حواس‌شان بهتر است به کاپوت ماشین‌شان شلیک کنید. آن‌ها مشغول گشتن دنبال شما خواهند شد و شما در این لحظه می‌توانید با سینه خیز رفتن به سمت قایق، محل حادثه را ترک کنید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

5 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>