خانه » دانلود آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

دانلود آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

دانلود آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice شامل ۱۴۰ قطعه از David García و Andy LaPlegua در قالب ۱ دیسک عرضه شده شده است. برای پلتفرم‌های PS4 و رایانه‌های شخصی در ۸ آگوست سال ۲۰۱۷ توسط استودیو Ninja Theory به صورت مستقل عرضه شد. سبک بازی Hellblade Senua’s Sarifice اکشن و ماجرایی میباشد و درون‌مایه هایی نیز از عناصر دارک فنتزی دارد. بازی Hellblade Senua’s Sacrifice توسط موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 4 توسعه یافته و سازندگان آن تاکید دارند با اینکه بازی Hellblade Senua’s Sacrifice یک بازی مستقل است اما تماما از استانداردهای یک بازی AAA پیروی میکند. داستان بازی بیشتر در توهمات شخصیت اصلی بازی یعنی سنوا (Senua) رخ میدهد و براساس روانی که در واقعیت نیز وجود دارد میباشد. شما میتوانید در ادامه مطلب آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice با کیفیت عالی ۳۲۰ دانلود نمایید.

داستان بازی Hellblade Senua’s Sacrifice به ۷۰۰ سال قبل از میلاد برمیگردد. زمان و مکان‌های وقوع بازی ترکیبی از دنیای مردگان یا جهان زیرین (Underworld) که همان جهنم و برزخ در دنیای اسلام است و در اتفاقات بازی نقش دارد؛ هل هایم (Helheimr) که به تاریخ اسکاندیناوی برمیگردد که در علم کیهان شناسی نورث یکی از نه بخش عالم هستی میباشد! این مکان هشتمین طبقه‌ی این عالم میباشد و جزو تاریک‌ترین و سردترین مناطق است و جایی است که مردگان در آن زندگی میکنند؛ در تاریخ هل هایم نوشته شده اگر کسی حتی خدایان نیز پا به هل هایم بگذارند، دیگر نمیتوانند از آن خارج شوند و تاابد در آنجا خواهند ماند! از طرفی دیگر نباید نقش اسایر اسکاندیناوی یا همان Norse Mythology را نیز کنار گذاشت که مربوط به وایکینگ ها میباشند. همچنین اساطیر سلتیک یا همان Celtic Mythology که مبنی بر چند خدایی قوم Celt میباشد و در عصر آهن رخ میدهد را نیز باید در نظر گرفت. تمام این نکات شاید نصف عناصری که در داستان بازی Hellblade Senua’s Sacrifice بکار رفته نیز نمیباشد که واقعا بسیار جای تحسین دارد. در کنار تمام این نماد گرایی‌ها و اسطوره شناسی‌ها بر روی بیماری روانی سنوا در بازی Hellblade Senua’s Sacrifice نیز بسیار کار شده و دقیقا مانند کسانی که در واقعیت از این بیماری رنج میکشند، روایت شده است. دانلود آلبوم موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice شامل ۱۴۰ قطعه است که می‌توانید در ادامه مطلب با کیفیت ۳۲۰ دانلود نمایید.

دانلود

دانلود موسیقی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice کیفیت 320 با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : 329 مگابایت
پسورد : www.novinspot.com

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.