خانه » سازندگان سابق Hearthstone در حال ساخت بازی جدید Marvel

سازندگان سابق Hearthstone در حال ساخت بازی جدید Marvel

marvel

در آخرین اخبار منتشر شده از دنیای بازی‌های کامپیوتری٬ خبر از همکاری مارول با سازندگان سابق Hearthstone برای ساخت یک بازی سوپر هیرو‌‌ای جدید رسید. پس از جدا شدن برخی از کارمندان Hearthstone از بلیزارد٬ Marvel فرصت را غنیمت شمرده و به ‌نظر می‌رسد قصد استفاده از این بازی‌سازان را در بازی جدید خود داشته باشد. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

در سال گذشته آقای «بن بورد» (Ben Brode) کارگردان عنوان Hearthstone که توسط بلیزار منتشر شد٬ خبر جدایی خود و تیم سازنده‌ی بازی را از بلیزارد اعلام کرد. این کارگردان و تیم سازنده‌اش به دنبال ساخت استدیو‌ی مستقل برای خود رفتند ولی به مدت یک سال خبری از آن‌ها نشد. تا اینکه مشخصی شد بورد و تیم سازنده‌اش در حال ساخت بازی جدیدی از یکی از سوپرهیرو‌های نامشخص Marvel هستند. این کارگردان و تیم سازنده‌اش هم اکنون در استدیو‌ی Second Dinner مستقر هستند. همچنین تیزری در وبسایت ابن استدیو نیز منتشر شد.

این استدیو در حال حاظر بودجه‌ی ۳۰ میلیون تومانی از سمت NetEase دریافت کرده و مشغول به ساخت این عنوان می‌باشد. همچنین این مبلغ باعث شد که استدیو بتواند به کالیفرنیا مهاجرت کند و کارکنان جدید استخدام کند. در حال حاظر نیز مشغول استخدام کارمندان و برنامه نویسان جدید هستند. «جی اونگ» (Jay Ong) رئیس Marvel Games در خصوص رابطه با این استدیو و سازنده‌ها اعلام داشت:

من سال‌ها با بن همکاری کرده ام و این‌ تیم دقیقاً همان تیمی است که ما برای بازی مورد نظرمان می‌خواهیم. تیمی که در Second Dinner جمع شده٬ سایقه‌ی بسیار درخشانی دارد و چندی از بهترین عناوین بازی‌های کامپیوتری را ساخته است. به هر حال همکاری این استدیو با مارول گیمز افتخاری بزرگ برای ما محسوب می‌شود. همچنین بازی ساخته شده بسیار قدرتمند و خوب ظاهر خواهد شد. چیزی فراتر از انتظار‌ها

بورد اعلام کرده است که تا به امروز ۶ ماه از همکاری استدیو با Marvel گیمز می‌گذرد و این استدیو در حال ساخت و توسعه‌ی عنوان جدید می‌باشد. همچنین اسکلت بازی ساخته شده و در حال تست می‌باشد. البته ممکن است که ساخت بازی مدت طولانی را در بر گیرد اما به‌نظر یکی از سازندگان این بازی بهترین عنوانیست که تا به حال ساخته شده است!! به هر حال این مطلب خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران سوپر هیرو‌های کمپانی مارول است. هنوز هیچ‌گونه اطلاعات مشخصی از بازی در دسترس نیست. شما می‌توانید نظرات خود را راجع به مطلب با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر علاقه‌مند به دنیای‌ Marvel و سوپر هیروی معروف آن یعنی مرد عنکبوتی هستید هستید می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>