خانه » تماشا کنید: تریلر گیم پلی Haven

تماشا کنید: تریلر گیم پلی Haven

Haven

اکثر علاقه مندان به بازی‌های کامپیوتری، استدیو‌ی The Game Bakers را با عنوان Furi می‌شناسند. فیوری یک هک اند اسلش بسیار هیجان انگیز و پر سرعت بود که با مکانیک‌های ساده و در عین حال جذاب، توانست نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند. حال نوبت به بازی جدید این استدیو‌ی خوش نام رسیده. در اوایل سال ۲۰1۹ میلادی شاهد معرفی بازی Haven بودیم. این عنوان در سبک نقش آفرینی توسعه می‌یابد. به تازگی تریلری از بازی منتشر شده تا علاقه مندان را با مکانیک‌ها و اتمسفر آن بیشتر آشنا کند. Haven در سال ۲۰۲۰ (در تاریخ نامشخصی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

خوش بختانه از اولین تریلر گیم پلی Haven رونمایی شد. بازی به شدت زیباست و اتمسفر گیرا و جذابی دارد. با مشاهده‌ی تریلر می‌توانید با اکثر المان‌ها و مکانیک‌های این عنوان آشنا شوید. داستان بازی روایت‌گر یک زوج با نام‌ها کِی و یو می‌باشد. این زوج به همراه یکدیگر به یک دنیای بیگانه فرار کرده اند. برای مشاهده‌ی تریلر مستقیماً به انتهای متن مراجعه کنید و برای توضیحات تکمیلی همراه بنده باشید.

همان‌طور که عرض کردم، یو و کی به دنیایی بیگانه قدم گذاشته اند. آن‌ها ملزم به پشت سر گذاشتن چالش‌های مختلف و … هستند. کارگردان اجرایی بازی اظهار داشته که Haven یک عنوان نقش آفرینی زیبا و آرامش بخش می‌باشد. وی معتقد است که بازی تجربه‌ی بسیار متفاوت‌تری نسبت به FURI خواهد بود. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

درست همانند Furi، قصد داریم تا یک تجربه‌ی تکرار نشدنی و جدید را برای مخاطبان فراهم آوریم. داستان بازی درباره‌ی زوجی است که برای آزادی خود مبارزه می‌کنند. بازی، وجوه مختلف مقوله‌ی عشق را به نمایش می‌گذارد و فکر نکنم تا به امروز عناوین زیادی این کار را انجام داده باشند.

در انتها شما عزیزان را دعوت به مشاهده‌ی گیم پلی Haven می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. بازی در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌ّای شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر گیم پلی Haven

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>