خانه » تماشا کنید: معرفی Half Life: Alyx + اطلاعات تکمیلی

تماشا کنید: معرفی Half Life: Alyx + اطلاعات تکمیلی

Half Life: Alyx

درست است. مجموعه‌ی هف لایف پس از سال‌ها انتظار باز خواهد گشت. اما این بازگشت، مورد پسند بسیاری از طرفداران قدیمی نخواهد بود. چندی پیش کمپانی ولو از عنوان Half Life: Alyx رونمایی نمود. این رونمایی توسط تریلری شکل گرفت. در این پست تریلر مربوطه و اطلاعات تکمیلی را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. نسخه‌ی جدید هف لایف در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی برای اکثر هدست‌های واقعیت مجازی (HTC Vive, Oculus Rift, Valve Index) انتشار می‌یابد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر مربوطه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

هف لایف با طعم واقعیت مجازی. در حالی که مخاطبان برای نسخه‌ی سوم هف لایف انتظار می‌کشند، کمپانی ولو از Half Life: Alyx رونمایی کرد. آیا این بازی، همان عنوانیست که بسیاری از مخاطبان را به سمت استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی هدایت می‌کند؟ با وجود این که سال‌های زیادی از اختراع و عرضه‌ی این تکنولوژی می‌گذرد، بسیاری از مخاطبان نسبت به استفاده از آن اجتناب می‌کنند و روش کلاسیکِ تجربه‌ی بازی‌های کامپیوتری را ترجیح می‌دهند. شاید Half Life: Alyx همان عنوانی باشد که فرنچایز را دوباره سر زبان‌ها اندازد. شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر مربوطه می‌کنم:

تریلر معرفی Half Life: Alyx

لازم به ذکر است که بازی توسط موتور گرافیکی The Source 2 توسعه یافته و همان‌طور که در تریلر بالا مشخص است، از جلوه‌های بصری بسیار راضی کننده‌ای برخوردار می‌باشد. اما بپردازیم به توضیحات تکمیلی کمپانی ولو در خصوص نسخه‌ی جدید هف لایف:

Half-Life: Alyx بازگشت فرنچایز با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی می‌باشد. این عنوان روایت‌گر داستان مبارزه‌ی نابرابر بشریت با موجوداتی فضایی به نام Combine می‌باشد. لازم به ذکر است که اتفاقات این قسمت، میان هف لایف ۱ و ۲ رخ می‌دهد. شما در نقش Alyx Vance بازی می‌کنید. تنها امید بشریت برای زنده ماندن و دوری از انقراض. پس از رخ دادن Black Mesa ، این موجودات فضایی سرتاسر زمین را در دست گرفته اند و روز به روز قدرتمندتر می‌شوند. در این میان شما و پدرتان یعنی دکتر الی ونس، برای نجات تلاش می‌کنید.

شما و پدرتان به تحقیقات جدی و حیاتی خود ادامه می‌دهید و سلاح‌هایی برای خود و دیگر انسان‌هایی که تمایل به مبارزه دارند، می‌سازید. سلاح‌هایی که توانایی نابود کردن موجودات فضایی را دارند. با پیشروی در داستان، اطلاعات بیشتری در خصوص دشمنتان کسب می‌کنید و با نقاط قوت و ضعفشان آشنا می‌شوید.

بازگشت هف لایف پس از یک دهه، سبب خوشحالی است. امیدواریم که این نسخه توانایی جلب نظر مخاطبان همیشگی را داشته باشد. البته استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی در هف لایف، کمی دور از انتظار بود. بد نیست بدانید که گیب نیوئل، رئیس کمپانی ولو، واقعیت مجازی را دلیلی برای بازگشت هف لایف خواند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

تمام کارمندان کمپانی ولو از بازگشت هف لایف خوشحال هستند. تکنولوژی واقعیت مجازی بود که راه را به ما نشان داد و سبب شد که به فکر بازگرداندن این سری بیفتیم. اختراعات بسیاری را در جهت پیشرفت واقعیت مجازی به ثبت رساندیم. توسعه دهندگان با تمام تلاش و احساسشان دست به ساخت این عنوان زده اند. هف لایف فرنچایزی است که همواره بر روی لبه‌ی تیغ راه می‌رود و با نوآوری‌های مختلف، خود را زبان زد عام و خاص می‌کند. بسیار مشتاقیم که نظر مخاطبان را پس از تجربه‌ی بازی بشنویم.

به نظر می‌رسد که Half-Life: Alyx پروژه‌ی درخوری باشد. بازی با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. البته کسانی که دارای ولو ایندکس هستند، می‌توانند به صورت رایگان از تجربه‌ی بازی لذت ببرند. همچنین از محتواهای جانبی مختلفی همانند اسکین‌های مخصوص برای کانتر و دوتا ۲ و اسکین‌های مختلف برای اسلحه‌های داخل بازی و … بهره مند شوند. Half-Life: Alyx در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی برای هدست‌های واقعیت مجازی عرضه خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>