دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » GTA VI – شایعات جدیدی در خصوص بازی پیچیده شد

GTA VI – شایعات جدیدی در خصوص بازی پیچیده شد

GTA VI

روند انتشار شایعات در خصوص بازی‌های راک استار واقعاً خسته کننده و کمی زننده شده است. هر روز یک منبع مختلف در خصوص یک مورد متفاوت صحبت می‌کند. در ابتدا شاهد انتشار شایعاتی در خصوص بولی ۲ بودیم. سپس نوبت GTA VI رسید که پا به میدان بگذارد. پس از آن هم شایعاتی در خصوص ساخت یک آی پی جدید توسط راک استار به گوش رسید. به هر حال با شایعات جدیدی در خصوص GTA VI در خدمت شما هستیم. همان‌طور که می‌دانید، بسته‌ی الحاقی جدید GTA Online در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. تیزر جدیدی برای تبلیغ اکسپنشن در حساب کاربری توییتر راک استار منتشر شده. این تیزر حاوی موردی بوده که سبب ایجاد بحث و گفت و گو میان طرفداران صنعت بازی‌های کامپیوتری شده است. هنوز هیچ گونه خبری رسمی مبتنی بر عرضه و یا در دست ساخت بودن GTA VI از سمت راک استار انتشار نیافته. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تصویر مشاهده شده در یکی از فریم‌های تیزر مذکور بدین شکل است:

GTA  VI

اما چه چیزی تصویر فوق را خاص جلوه می‌دهد؟ یکی از شایعات منتشر شده در خصوص GTA VI بیان می‌کرد که بازی در آمریکای جنوبی اتفاق می‌افتد. تصویر فوق نیز آمریکای جنوبی را به نمایش می‌کشد. همین موضوع ساده سبب ایجاد حواشی بسیار در فروم‌‌های گیمینگ شده. اما این تنها شایعه در خصوص نسخه‌ی بعدی جی تی اِی نبود. برخی از منابع اظهار داشته اند که این عنوان در چند بازه زمانی مختلف رخ می‌دهد. برخی دیگر مدعی شده اند که نسخه‌ی ششم بازگشت به میامی و دیداری دوباره با تامی خواهد بود. جالب اینجاست که راک استار حتی در دست ساخت بودن این عنوان را نیز تایید نکرده. پس بهتر است که شایعات منتشر شده را جدی نگیرید.

اما اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از شایعات منتشر شده کسب کنید، بد نیست بدانید که چندی پیش آگهی استخدام جدیدی از سوی کمپانی Rockstar منتشر شد. راک استار در آگهی استخدام خود از نیاز به یک طراح لباس (آشنا به نوع پوشش مقاطع زمانی مختلف) خبر داده (مربوط به شایعه‌ی رخ دادن این بازی در بازه زمانی‌های مختلف). برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید. و اما در خصوص IP جدید باید گفت که چندی پیش، شایعه شد که راک استار در حال توسعه‌ی یک آی پی کاملاً جدید می‌باشد. این آی پی جدید در قرون وسطی رخ خواهد داد. فرد شایعه کننده، همان کسی بود که اطلاعاتی از بخش آنلاین GTA و نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن فاش کرد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

هنوز معرفی رسمی از GTA VI صورت نگرفته است. اگر تمایل به آگاهی یافتن از شایعات و اخبار مربوط به این عنوان هستید، می‌توانید پروفایل مربوطه را مشاهده و دنبال کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>