دنبال کردن افزودن به علاقه مندی ها
خانه » آپدیت جدید GTA Online بی دلیل گیمرها را بن می‌کند

آپدیت جدید GTA Online بی دلیل گیمرها را بن می‌کند

بخش آنلاین GTA این روزها حال خوشی ندارد. بنا به گزارشات موجود به دست آمده از پایگاه اطلاع‌رسانی آنلاین این بازی تعدادی از بازیکنان به صورت عمدی یا ناخواسته از بازی بن شده‌اند و این اتفاق بعد از انتشار جدیدترین آپدیت بازی رخ داده است. در این باگ پیش آمده، سیستم تعداد زیادی از گیمر های نسخه PC بازی را از ادامه دادن آن منع کرده است.

آپدیت جدید این بازی که جمعه هفته گذشته به آن اضافه شد تعدادی ماشین مسابقه‌ای به آن اضافه کرده است و از سوی دیگر مشکل جدیدی برای کاربران به وجود آورده و آن هم این است که به مدت ۳۰ روز، تعدادی از کاربران GTA Online را از بازی کردن منع می‌کند. این درحالیست که شاکیان این مسئله ادعا کرده اند هیچ تقلب یا هک و عمل خارج از چارچوب تعیین شده توسط راکستار انجام نداده اند و بازی بدون هیچ دلیل مشخصی آن ها را بن کرده است. در دنیای بازی های رایانه ای چنین چیزی معمول است ولی در این مورد به نظر می رسد که حق با گیمر‌ها باشد، چرا که بسیاری از افراد بن شده در چند روز گذشته فقط ۱۰ روز بود که وارد بازی شده بودند. در حال حاضر هیچ واکنش و پاسخی از سوی راکستار برای توجیح این اتفاق منتشر نشده است.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.