خانه » تماشا کنید: تریلر جدید GreedFall محیط بازی را به نمایش می‌کشد

تماشا کنید: تریلر جدید GreedFall محیط بازی را به نمایش می‌کشد

GreedFall

در مراسم E3 2019 شاهد نمایشی از عنوان جدید استدیو‌ی Spiders بودیم. GreedFall در پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی انتشار خواهد یافت. به تازگی تریلر بسیاری زیبایی از عنوان مذکور انتشار یافته که محیط بازی را به نمایش می‌کشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

GreedFall روایت گر داستان گروهی از مزدوران است که به Teer Fradee (نام محلی در بازی)‌ سفر می‌کنند. متاسفانه این محیط توسط جادو تسخیر شده. بازی از لوکیشن‌های متفاوتی تشکیل شده است که از طراحی بی نظیری برخوردارند. ماموریت‌های مختلف و جذابی در انتظار شما هستند. مثل تمام عناوین نقش آفرینی دیگر، انتخاب یکی از مهم‌ترین عناصر در بازیست. در انتها شما عزیزان را دعوت به مشاهده ی تریلر بازی می‌کنم. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی به این لینک مراجعه فرمایید.

تریلر جدید GreedFall

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>