خانه » تماشا کنید: تیزر معرفی کنفرانس GDC 2019 گوگل

تماشا کنید: تیزر معرفی کنفرانس GDC 2019 گوگل

کنفرانس GDC 2019 گوگل

پس از سال‌ها حضور در دنیای تکنولوژی به نظر می‌رسد که شرکت گوگل قصد دارد به صنعت بازی ورود پیدا کند. به تازگی مشخص شده است که در مراسم GDC 2019 ، این شرکت سخرانی خود را بر پایه صنعت بازی تنظیم کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

البته شایعات در مورد اینکه دقیقا شرکت گوگل چه چیزی را می‌خواهد در کنفرانس GDC 2019 عنوان کند زیاد است. برخی از این‌ها به معرفی یک کنسول بازی جدید یا سیستم استریم بازی اشاره دارند. به هر حال هرچه که این سخرانی باشد، شرکت گوگل اما در این حوزه جدی خواهد بود. به تازگی این شرکت ویدئویی منتشر کرده است که شروع این مراسم را نوید می‌دهد. در ادامه می‌توانید تیزر معرفی این مراسم را مشاهده کنید. پیش از این نیز شرکت گوگل از پروژه استریم بازی خود رونمایی کرده بود که می‌توانید از طریق این لینک آن را مشاهده کنید.

تیزر معرفی کنفراس GDC 2019

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.