خانه » باندل PS4 Pro بازی God of War معرفی شد

باندل PS4 Pro بازی God of War معرفی شد

بازی God of War نه تنها مهم‌ترین بازی انحصاری سونی در سال ۲۰۱۸ است، بلکه در کنار Red Dead Redemption 2 از مهم‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ نیز هست. کمپانی سونی به تازگی از باندل پلی‌استیشن ۴ این بازی رونمایی کرده است که با تم این بازی تولید شده است. این کنسول که در واقع یک PS4 Proی یک ترابایتی است، نقشی از درخت مهارت‌های بازی دارد. مهارت‌هایی که کریتوس در طول بازی می‌تواند آن‌ها را روی تبر اسرارآمیز خود فعال کند. نقش‌هایی نیز روی دیگر بخش‌های کنسول به چشم می‌خورد که به سرزمین‌های مختلفی که در بازی خواهیم دید اشاره دارند. در مقابل خود کنسول، کنترلر از طراحی بسیار ساده‌تری بهره می‌برد.

این کنسول که در بسته‌ی Limited Edition God of War PS4 Pro Bundle قرار می‌گیرد با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه خواهد شد. گفتنی است که این باندل نسخه‌ای از بازی را نیز درون خود جای داده که شامل محتویات اضافی و بسته‌های الحاقی آن نیز می‌شود. بازی God of War و باندل فوق، در تاریخ سی و یکم فروردین ماه ۹۸، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ وارد بازار می‌شود.

نوشته شده توسط
گیمر، متال‌هد و ارداتمند به همه‌ی زمینه‌های گیک‌پسند

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.