خانه » علت عدم عرضه DLC برای God of War از زبان کارگردان بازی

علت عدم عرضه DLC برای God of War از زبان کارگردان بازی

god of war

به تازگی «کوری بارلوگ» کارگردان بازی God of War از عدم عرضه DLC برای این بازی سخن گفته است. او می‌گوید به علت اینکه این بسته‌های الحاقی بسیار جاه‌طلبانه بودند از عرضه آن‌ها صرف نظر شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

زمانی که بازی موفقی نظیر God of War عرضه می‌شود، اغلب بازیکنان انتظار دارند که داستان بازی ماه‌ها پس از عرضه بازی ادامه داشته باشد. با وجود اینکه این بازی، تک نفره و داستانی بود بسیاری از طرفداران این بازی انتظار داشتند که چند DLC داستانی برای بازی عرضه شود. حال «کوری بارلوگ» کارگردان بازی از عدم عرضه بسته الحاقی برای این بازی می‌گوید:

من ایده جالبی برای DLC بازی داشتم که دوست داشتم اجرایی شود اما خیلی جاه‌طلبانه بود. به طوری که خود یک بازی مستقل به حساب می‌آمد و همه می‌گفتند که رفیق، این دیوانگی است. این DLC نیست!

شبیه این اتفاق برای بازی Uncharted رخ داد. به طوری که DLC این بازی با نام The Lost Legacy معنایی به عنوان یک بسته الحاقی نداشت و برای خود می‌توانست بازی مستقلی باشد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.