دنبال کردن
خانه » تماشا کنید:مجموعه باگ های God of War

تماشا کنید:مجموعه باگ های God of War

شرکت سونی پیشتر بازی God of War را به عنوان جدیدترین نسخه سری بازی‌های خدای جنگ منتشر کرده است. عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ که در تمام نسخه با فروش بالایی رو به رو بوده است. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

به تازگی شرکت ژاپنی تصمیم گرفت ویدئویی از مجموعه باگ‌های نسخه جدید God of War منتشر کند که در آن کریتوس با باگ‌های جالبی رو به رو می‌شود. البته این باگ‌ها برای پیش از انتشار بازیست و مربوط به پس از انتشار آن نمی‌شود. در باگ Atreus نیز با چالش‌هایی رو به رو می‌شود و از جمله آنها باید به اتصال سر وی به سر پدرش کریتوس اشاره داشت. سونی این ویدئو را صرفا جهت لذت طرفداران خود منتشر کرده و هدف دیگری در این زمینه وجود ندارد.

ویدئو موردبحث به عنوان Midgard Mishaps شناخته می‌شود و صحنه‌های پرباگ بازی را به نمایش درمی‌آورد. در حال حاضر این بازی با قیمت ۳۹ دلار به فروش می‌رسد و تخفیف بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. سونی انحصاری‌های جدید دیگری نیز در دست توسعه دارد که سال ۲۰۱۹ باید شاهد انتشار آنها بود. God of War جدید انحصاری پلی استیشن ۴ است و با فروش خوبی در میان سایر نسخه‌ها رو به رو شد.در ادامه می‌توانید ویدئو را مشاهده کنید.

ویدئو جالب از مجموعه باگ‌های God of War

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.