دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: GhostWire: Tokyo در آینده‌ی نزدیک توکیو روایت می‌شود

تماشا کنید: GhostWire: Tokyo در آینده‌ی نزدیک توکیو روایت می‌شود

یکی از بزرگ‌ترین نمایش‌های مراسم E3 2019، عنوان GhostWire: Tokyo بود. پیش از شروع مراسم مذکور، کارگردان بزرگ و زبر دست یعنی آقای شینجی میکامی (خالق مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل) اظهار داشت که در E3 2019 حضور دارد. بدین ترتیب شایعه‌ای مبتنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی سوم شیطان درون  (مجموعه بازی‌های Evil Within) در فضای مجازی منتشر شد. با پرده برداری از GhostWire: Tokyo، به تمامی این شایعات پایان داده شد. عنوان جدید میکامی، یک بازی منحصر به فرد و تقریباً مبهم می‌باشد. به تازگی مطلع شدیم که بازی در آینده‌ی نزدیک توکیو اتفاق می‌افتد. به نظر می‌رسد که بازی مقداری تم آخر الزمانی نیز داشته باشد. هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی عنوان مذکور در نظر گرفته نشده. همچنین مشخص نیست که بازی بر روی چه پلتفرم‌هایی عرضه می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

برای تماشای تریلر GhostWire: Tokyo در کنفرانس بتزدا (مراسم E3 2019) بر روی این لینک کلیک کنید.
برای مطالعه‌ی خلاصه‌ی کنفرانس بتزدا در E3 2019 و مشاهده‌ی هایلایت‌های مربوطه به این لینک مراجعه نمایید.

نمایش GhostWire: Tokyo به شدت فوق العاده بود. بازی توسط تریلری CG و بسیار مبهم رونمایی شد. عنوان مذکور هم اکنون توسط استدیو‌ی تانگو گیمز در دست توسعه قرار دارد. داستان از این قرار است که مردم به دلیل نا مشخصی نا پدید می‌شوند. این وظیفه‌ی شماست که دلیل را کشف نمایید. به نظر می‌رسد که سلاح اصلی شخصیت اول بازی یک تیر و کمان باشد. متاسفانه اطلاعات خاصی درباره‌ی گیم پلی بازی انتشار نیافته است. فقط می‌دانیم که تاگو گیمز به سختی در حال توسعه‌ی پروژه می‌باشد. به تازگی تصویر متحرکی از بازی انتشار یافته که مشاهده‌ی آن سبب آشنایی بیشتر با اتمسفر این عنوان می‌شود. شما عزیزان را دعوت به مشاهده‌ی آن می‌کنم:

 

قسمتی از جنجالی بودن GhostWire: Tokyo به خاطره حضور شینجی میکامی در پروژه می‌باشد. بازی در آینده‌ی نزدیک توکیو اتفاق خواهد افتاد. اتمسفر آن نیز مقداری پس زمینه‌ی آخر الزمانی دارد. همچنین ریشه‌های داستان‌های علمی تخیلی نیز در فضا سازی این اثر دیده می‌شود. بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات جدید از بازی هستیم. هنوز هیچ تاریخ و یا پلتفرم مشخصی برای عرضه‌ی GhostWire: Tokyo مشخص نشده است.

اگر از طرفداران  یا منتظران GhostWire: Tokyo هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>