دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
69
PC
(Metacritic)
70
PS4
(Metacritic)
76
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Ghost Recon Wildlands برای این آخر هفته رایگان شد

بازی Ghost Recon Wildlands برای این آخر هفته رایگان شد

بازی Ghost Recon Wildlands برای این آخر هفته رایگان شد

شرکت یوبیسافت به تازگی اعلام کرد بازی Ghost Recon Wildlands در این آخر هفته روی تمامی پلتفرم‌ها رایگان است. با این حساب صاحبان کنسول‌های نسل هشتمی و پی سی می‌توانند از ۲۰ سپتامبر تا ۲۳ سپتامبر آن را به رایگان دریافت کنند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

کمپانی فرانسوی یوبیسافت همانند دیگر ناشرین بازی‌های ویدئویی همیشه برخی عناوین خود را رایگان می‌کند تا برای چند روزی بازیکنان بتوانند تجربه بدون پرداخت هزینه‌ای داشته باشند. از این رو در آخر هفته جاری یعنی از ۲۰ سپتامبر یا ۲۹ شهریور تا ۲۳ سپتامبر یا ۱ مهر Ghost Recon Wildlands را روی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی به رایگان اجرا کنند.

بازی Ghost Recon Wildlands رایگان شد

تمامی محتواهای Ghost Recon Wildlands در این آخر هفته رایگان خواهد بود و تنها نسخه اصلی بازی را دربر نمی‌گیرد. گذشته از رایگان بودن، از ۱۸ سپتامبر یا ۲۷ شهریور تا ۱ اکتبر یا ۹ مهر، بازیکنان می‌توانند Ghost Recon Wildlands را با ۶۰ درصد تخفیف خریداری کنند. یوبیسافت در این روزها تصمیم گرفته بازی موردبحث را با تخفیف و شرایط فروش مناسبی دردسترس بازیکنان خود قرار دهد. برای بازیکنانی که تاکنون Ghost Recon Wildlands را تجربه نکردند می‌توانند در این آخر هفته با رایگان بودن بازی آن را دریافت کردند و تجربه لذت بخشی داشته باشند. Ghost Recon Wildlands در مارس سال ۲۰۱۷ برای پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>