دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » باز سازی Ghost of Tsushima در Dreams

باز سازی Ghost of Tsushima در Dreams

با وجود این‌که  Dreams هنوز در فاز بتا قرار دارد، اما بسیاری از کاربران پلی استیشن توانسته اند لحظات زیبایی را توسط آن خلق کنند. به تازگی یکی از این کاربران قسمتی از عنوان مورد انتظار Ghost of Tsushima را باز سازی کرده است. این ویدیو توسط اکانت رسمی توییتر استدیو‌ی ساکر پانج به اشتراک گذاشته شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی این تیزر بسیار زیبا همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نام کاربر مذکور thrjoker594 می‌باشد. وی توانسته قسمتی از عنوان جدید استدیو‌ی ساکر پانچ یعنی Ghost of Tsushima را به توسط Dreams باز سازی نماید. کار این کاربر واقعاً تحسین برانگیز بوده و چشم هر بیننده‌ای را به سمت نمایشگر خیره می‌کند. باز سازی با جلوه‌های کاملاً متفاوتی همراه بوده. پس بهتر است توقع گرافیک واقع گرایانه‌ی تریلر اصلی را نداشته باشید. برای مشاهده‌ی ویدیو به انتهای متن مراجعه نمایید.

به زودی آپدیت جدیدی برای Dreams عرضه می‌شود. این آپدیت ابزار‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین آموزش‌های فراوانی برای تازه کاران و علاقه مندان به پیشرفت تدارک دیده شده است. به زودی شاهد پشتیبانی دریمز از موس و کیبورد هستیم. راستش را بخواهید طراحی کردن با کنترلر مقداری سخت است و همین موضوع سبب شده تا توسعه دهندگان به فکر اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد بیفتنند.

اما کمی هم به Ghost of Tsushima بپردازیم. عنوانی که پس از معرفی در سکوت خبری عجیبی فرو رفت. میلیون‌ها کاربر پلی استیشن خواستار مشاهده‌ی نمایش تازه‌ای از این بازی هستند اما به نظر می‌رسد که ساکر پانچ در حال حاظر قصدی برای انتشار تریلر جدیدی از بازی ندارد. هنوز هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای گوست آو سوشیما اعلام نشده است. در انتها شما را دعوت به مشاهده‌ی باز سازی قسمتی از عنوان مذکور توسط دریمز می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران و یا منتظران Ghost of Tsushima هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …مربوطه به آن آگاه شوید.

باز سازی Ghost of Tsushima در Dreams

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>