Ghost Of Tsushima
Ghost Of Tsushima Ghost Of Tsushima

Ghost of Tsushima 2 احتمالا در دست ساخت قرار دارد

کمپانی سونی و پلی استیشن در طول نسل هشتم، بازی های بسیار با کیفیتی رh منتشر نمودند. از نسخه جدید خدای جنگ بگیرید تا آی پی های کاملاً تازه همانند گوست آو سوشیما. این عنوان توسط استودیوی ساکرپانچ توسعه یافت. استودیویی که در گذشته مجموعه infamous را ساخت. گوست آو سوشیما با موفقیت های تجاری بسیاری همراه شد. به تازگی آگهی استخدامی از سمت استودیوی ساکرپانچ منتشر شده که سبب ایجاد حواشی و گزارشاتی حول محور در دست ساخت بودن Ghost of Tsushima 2 شده است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بازی‌های پلی استیشن ۴ به چه صورت بر روی PS5 اجرا می‌شوند؟

جزئیات جدید از Ghost of Tsushima: Legends (بخش چند نفره‌ی گوست آو سوشیما)

گوست آو سوشیما بازی بسیار موفقی به شمار می رود و از همین رو در دست ساخت بودن دنباله‌ای بر آن، دور از ذهن نیست. به تازگی آگهی استخدامی در وب سایت رسمی استودیوی ساکرپانچ منتشر شده است. این استودیو درصدد جذب نویسندگانی جدید که تمایل به نوشتن داستان هایی در خصوص ژاپن فئودال دارند، می‌باشد. نکته‌ی حائز اهمیت دیگر این است که افراد استخدام شده باید دانش کافی در خصوص دوره‌ی فئودال ژاپن داشته باشند. همین آگهی استخدام سبب شده که بسیاری از بازی کنندگان احتمال در دست ساخت بودن Ghost of Tsushima 2 را بدهند. به هر حال اگر این موضوع نیز حقیقت داشته باشد، انتشار بازی مدت زمان بسیار زیادی باقی مانده و به احتمال زیاد تا دو الی سه سال آینده، شاهد انتشار آن نخواهیم بود.

در روزهای گذشته، استودیوی ساکر پانچ به صورت رسمی اعلام کرد که گوست آو سوشیما از ویژگی boost mood پشتیبانی خواهد کرد و با جزئیات بهتری بر روی پلی استیشن ۵ اجرا خواهد شد. عنوان مذکور بر روی پلی استیشن ۴ با نرخ ۳۰ فریم اجرا می‌شد اما کاربران پلی استیشن ۵ می‌توانند این اثر را با نرخ فریم ۶۰، اجرا کنند. لازم به ذکر است که توسعه دهندگان مدعی شده اند که گوست آو سوشیما از روز اول انتشار پلی استیشن ۵، بر روی این کنسول، قابل تجربه خواهد بود.

گوست آو سوشیما روایت حمله مغول ها به سرزمین سوشیما می باشد. شما کنترل شخصیتی به نام جین را بر عهده خواهید گرفت. وی یک سامورایی زبردست و ماهر است. پس از اینکه مغول‌ها به این سرزمین حمله ور می شوند، جین تصمیم می گیرد که قوانین و چارچوب های سامورایی‌ها را زیر پا بگذارد و با تمام قوا به مقابله با مغول‌ها های متخاصم، بپردازد. استودیوی ساکرپانچ برای واقع گرایانه‌تر بودن مبارزات از موشن کپچر استفاده کرده. بدین ترتیب ضربات و حرکات شخصیت اصلی و دشمنان، حس واقعی‌تری را به مخاطبان القا می‌کنند. Ghost of Tsushima هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار دارد. هنوز خبری رسمی مبتنی بر در دست ساخت بودن Ghost of Tsushima 2 منتشر نشده است. به هر حال تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

اگر از طرفداران Ghost of Tsushima هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …مربوط به آن آگاه شوید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`