خانه » امکان الهام گیری Gears 6 از Handmaid’s Tale

امکان الهام گیری Gears 6 از Handmaid’s Tale

Gears 5

الهام گرفتن بازی‌های کامپیوتری از رسانه‌های مختلف، امری کاملاً طبیعی بوده و در مواقع بسیاری سبب پیشرفت این صنعت شده است. همان‌طور که می‌دانید، گیرز ۵ پس از سال‌ها انتظار، عرضه شد. کوالیشن با ایجاد تغییراتی در پیکره‌ی گیم پلی و روایت یک داستان شخصی‌تر، قصد جلب اعتماد مخاطبان و طرفداران همیشگی مجموعه‌ی گیرز آو وار را داشت. اگر این عنوان را به اتمام رسانده باشید، متوجه شده اید که توسعه دهندگان برنامه ریزی‌های مختلفی برای ادامه دادن مجموعه دارند. به عبارتی دیگر می توان گفت که دیر یا زود، شاهد رونمایی از Gears 6 هستیم. حال از احتمالاتی برای الهام گیری گیرز ۶ از سریال Handmaid’s Tale خبر دار شده ایم. نسخه‌ی پنجم این فرنچایز هم اکنون در دسترس کاربران اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مطالعه‌ی نقد و بررسی Gears 5 به صورت اختصاصی از نوین اسپات

دانلود بازی Gears 5 برای کامپیوترهای شخصی به صورت مستقیم از سرورهای نوین اسپات

در پادکست جدید حمیدرضا نیکوفر، یکی از کامپرسور‌های خوش نام، آقا آریان هنبک (طراح هنری بازی) در خصوص طرز تفکرش برای ساخت Gears 6 صحبت کرد. هنبک در صحبت‌های خود با تیم سازنده و نویسندگان، آن‌ها را تشویق به مشاهده‌ی Handmaid’s Tale کرده است. لازم به ذکر است که این مجموعه از طریق شبکه‌ی Hulu پخش می‌شود و بر اساس یکی از رمان‌های پر فروش مارگارت آت وود ساخته شده. هنبک معتقد است که گیرز ۶ می‌تواند الهامات جالبی از این مجموعه بگیرد. در ادامه توجه شما را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

شاید اگر تیم سازنده این پادکست را گوش دهند، بخندند. اما همواره در صدد تشویق آن‌ها برای مشاهده‌ی مجموعه‌ی Handmaid’s Tale بودم. ترکیب و زنگ بندی و نماد گرایی و سینماتوگرافی این اثر فوق العاده است. به نظرم بسیاری از المان‌های این سریال قابل الهام گیری هستند و شاید بتوانیم از آن‌ها برای روایت بهتر Gears 6 استفاده کنیم.

جالب به نظر می‌رسد. داستان در مجموعه‌ی گیرز آو وار از اهمیت نسبتاً بالایی برخوردار می‌باشد. همان‌طور که اشاره شد، در گیرز ۵ شاهد شخصی‌تر شدن داستان بودیم. به هر حال کوالیشن هنوز خبر رسمی‌ای از شروع ساخت گیرز ۶ اعلام نکرده. حالت چند نفره‌ی گیرز آو وار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مطمئناً تیم مخصوصی از توسعه دهندگان به پشتیبانی از این بخش (برای مدتی طولانی) می‌پردازند. به تازگی شاهد اضافه شدن شش شخصیت مختلف به بخش چند نفره‌ی بازی نیز بودیم.

داستان کیت ادامه خواهد داشت. یکی از بزرگ‌ترین انتقاداتی که به گیرز ۵ شد، خرید‌های درون برنامه‌ای آن بود. کوالیشن در صدد ایجاد تغییرات مختلف برای بالانس کردن مسئله‌ی مذکور است پس فکر نکنم جای نگرانی باشد. گیرز ۵ هم اکنون در دسترس کاربران اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی می‌باشد. لازم به ذکر است که بازی علاوه بر استور مایکروسافت، بر روی استیم نیز عرضه شده.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>