دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی Hotheaded Fahz در تریلر جدید Gears 5

تماشا کنید: معرفی Hotheaded Fahz در تریلر جدید Gears 5

گیرز آو وار همیشه پر از شخصیت‌های بی اعصاب و کله شق و فرمان ناپذیر بوده. دقیقاً همان سلیقه‌ی غربی همیشگی. Hotheaded Fahz یکی از آن‌هاست. بی اعصاب، بد دهن، خشن ولی باحال!! به تازگی تریلری از بازی منتشر شده تا با ویژگی‌های شخصیتی او بیشتر آشنا شوید و آماده‌ی پذیرش وی باشید. Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد. خوش بختانه بازی بر روی استیم انتشار می‌یابد. بنابراین  دیگر لازم نیست تا با فروشگاه نا کارآمد Microsoft سر و کله بزنید. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نمایش Gears 5 در کنفرانس مایکروسافت به شدت نا امید کننده بود. همه‌ی حضار منتظر بودند تا حداقل پنج دقیقه از گیم پلی کمپین بازی را مشاهده کنند و با مکانیک‌ها و روند این اثر آشنا شوند. نگاهی به محیط‌ها و چشم انداز‌ها بیاندازند و …. سرتان را درد نیاورم که انتظارات تا سقف بالا بودند و مایکروسافت تصمیم به معرفی مود‌های چند نفره‌ی گیرز ۵ گرفت. شما را نمی‌دانم ولی به شخصه ضد حالی عجیبی خوردم. به هر حال تریلر جدیدی از بازی منتشر شده. هر چند که باز هم شاهد گیم پلی کمپین نخواهیم بود ولی حداقل با یکی از شخصیت‌های جدید این قسمت به نام Hotheaded Fahz آشنا می‌شویم. برای مشاهده ی تریلر مستقیماً به انتهای متن و برای توضیحات تکمیلی در ادامه همراه بنده باشید.

همان‌طور که خدمتتان عرض کردیم، Hotheaded Fahz از آن شخصیت‌های آمریکایی و کله خراب و بی اعصاب است. وی در حال تمرین مبارزه‌ی تن به تن می‌باشد که ناگهان پسر مارکوس و دِل و کیت از راه می‌رسند. طی کل کل ساده‌ای پسر مارکوس با Hotheaded Fahz درگیر می‌شود و در نهایت پشت او را به زمین می‌کوبد. به نظر می‌رسد که این قسمت از بازی، فلش بک باشد زیرا که تیم را با لباس‌ها و ظاهر نسخه‌ی چهارم مشاهده می‌کنیم.

Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد. انتشار بازی بر روی استیم بهترین خبری بود که می‌توان به پی سی گیمر‌ها داد. کارران اکس باکس وان اکس می توانند بازی را با رزلوشن 4k و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند. در انتها شما را دعوت به مشاهده‌ی تریلر توصیف شده می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوید.

معرفی Hotheaded Fahz در تریلر جدید Gears 5

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>