دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی Map Builder در Gears 5

تماشا کنید: معرفی Map Builder در Gears 5

پس از انتشار نسخه‌ی چهارم، بسیاری از طرفداران نسبت به گیرز آو وار نا امید شدند. گیرز ۴ بازی بدی نبود اما به هیچ وجه نتوانست در حد سه نسخه‌ی اول فرنچایز ظاهر شود. حال Gears 5 اینجاست تا به تمام نا امیدی‌ها و کم کاری‌ها خاتمه دهد. جدیدترین عنوان استدیو‌ی کوالیشن در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد. بازی بر روی استیم نیز انتشار خواهد یافت. بنابراین دیگر لازم نیست تا با فروشگاه نا کارآمد Microsoft سر و کله بزنید. به تازگی تریلری به قصد معرفی مپ بیلدرِ حالت Escape انتشار یافته (یکی از مود‌های چند نفره‌ی بازی که در کنفرانس مایکروسافت رو نمایی شد). مشاهده‌ی تریلر را به طرفداران دو آتشه‌ی گیرز توصیه می‌کنیم. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر بخواهیم لیستی از بدترین اتفاق‌های مراسم E3 2019 تهیه کنیم، بدون شک باید جایگاهی را به عدم رونمایی از گیم پلی کمپین گیرز ۵ اختصاص دهیم. عنوان مذکور در مراسم E3 2018 (کنفرانس مایکروسافت) معرفی شد و پس از آن در سکوت خبری فرو رفت. هیچ تریلری از گیم پلی بازی منتشر نشد تا این که فیل اسپنسر اعلام کرد که Gears 5 در کنفرانس مایکروسافت (در E3 2019) حضور خواهد داشت. در حالی که همه منتظر مشاهده‌ی تریلر گیم پلی کمپین بودند، مایکروسافت به معرفی یکی از مود‌های جدیدی بخش چند نفره به نام Escape بسنده کرد. چندی پیش متوجه شدیم که این مود، از مپ بیلدر برخوردار است. به تازگی تریلری به قصد معرفی مپ بیلدر انتشار یافته. برای مشاهده‌ی آن به انتهای متن مراجعه کنید و برای اخبار تکمیلی در ادامه همراه بنده باشید.

همه چیز درباره‌ی escape جدید و تازه است تا به حال این مود را در بازی‌های قبلی فرنچایز مشاهده نکرده ایم. پس از معرفی این مود، کوالیشن اظهار داشت که escape از مپ بیلدر برخوردار است. مپ بیلدر به بازی کنندگان اجازه می‌دهد تا مپ‌های مختلفی بسازند و در آن‌ها مشغول به بازی شوند. در تریلر زیر هم چنین موضوعی را مشاهده می‌کنیم. بازی کنندگان با استفاده از خلاقیت و نبوغ خود نقشه‌های مختلف می‌سازند و برای ساعات نا محدودی مشغول تجربه‌ی Gears 5 خواهند شد. نکته‌ی حائز اهمیت دیگر، شخصی سازی‌های مختلف می‌باشد. می‌توانید نقشه‌های مختلفی برای مود escape طراحی کنید و دشمنان را در مکان‌های مختلف قرار دهید و یا مهمات را در گوشه و کنار نقشه جای گذاری کنید.

در انتها شما عزیزان را دعوت به مشاهده‌ی تریلر توصیف شده می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. بی صبرانه منتظر رونمایی از گیم پلی کمپین Gears 5 هستیم. این عنوان در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوید.

معرفی مپ بیلدر در Gears 5

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>