دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » احتمال توسعه‌ی‌ یک بازی جدید توسط سازندگان Gears 5

احتمال توسعه‌ی‌ یک بازی جدید توسط سازندگان Gears 5

gears 5

کوالیشن نتوانست به خوبی اپیک گیمز از پس ساخت گیرز آو وار بر آید (نسخه‌ی چهارم). سه گانه‌ی اصلی Gears Of War یکی از مطرح‌ترین و بزرگ‌ترین ساخته‌های تاریخ گیم بود. عنوانی که سر و سامانی به ژانر اکشن تیر اندازی سوم شخص داد و توانست استاندارد‌های جدیدی را برای آن خلق نماید. ساخت دنباله‌ای برای این تریلوجی کار واقعاً سختی بود. پس از توسعه‌ی گیرز ۴ ، کوالیشن در سکوت خبری فرو رفت تا این که شاهد رونمایی از نسخه‌ی پنجم فرنچایز در مراسم E3 2018 بودیم.Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد. (بازی بر روی استیم نیز انتشار خواهد یافت.) به تازگی دریافتیم که احتمال ساخت یک IP جدید توسط استدیو‌ی کوالیشن، وجود دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

پس از خریده شدن فرنچایز Gears of War توسط مایکروسافت، این کمپانی بزرگ و قدرتمند وظیفه‌ی ساخت نسخه‌های بعدی را به  استدیو‌ی کوالیشن محول کرد. بسیاری از استدیو‌های این کمپانی مانند Turn 10 در حال توسعه‌ی یک فرنچایز مشخص هستند. سوالی که برای بسیاری از مخاطبان پیش آمده، ادامه‌ی این روند و آینده‌ی ماجراست. خب به نظر می‌رسد که اسستدیو‌ی کوالیشن آینده‌ی متفاوت‌تری نسبت به دیگر استدیو‌ها دارد.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت خبری – تحلیلی IGN با رئیس استدیو‌ی کوالیشن یعنی آقای راد فرگوسن ترتیب داده شده است. IGN از فرگوسن درباره‌ی آینده‌ی استدیو  سوال پرسید. آیا کوالیشن برنامه‌هایی به جز ساخت گیرز آو وار هم دارد؟ فرگوسن با جمله‌ی “هرگز نگویید هرگز” به این سوال پاسخ داد. فرگوسن در ادامه‌ی صحبت‌های خود ذاکر شد که وظیفه‌ی اصلی استدیو‌ی کوالیشن، توسعه‌ی گیرز آو وار است و به این فرنچایز به عنوان مهم‌ترین دارایی خود نگاه می‌کنیم. استدیو‌ی یاد شده در حال توسعه‌ی سه بازی مختلف از مجموعه بازی‌های گیرز آو وار می‌باشد (Gears 5 و Gears Tactics و Gears POP). در ادامه توجه شما عزیزان را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌کنم:

شاید این بدترین پاسخ ممکن به سوال مطرح شده باشد اما باید عرض کنم که “هرگز نگو هرگز”. هیچ چیز نشدنی نیست. ما استدیو‌ی کوالیشن هستیم. و فرنچایز اختصاصی خود را داریم. به Turn 10 و دیگر استدیو‌ها نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که هر کدام از آن‌ها با یک فرنچایز اصلی شناخته می‌شوند. کوالیشن هم با گیرز آو وار شناخته می‌شود و این امر کاملاً درست و طبیعیست. اما سبب نمی‌شود که به سمت ساخت بازی‌های دیگر نرویم.

هنگامی که در استدیو‌ استخدام شدم (سال ۲۰1۴)، هیچ ایده‌ای برای ساخت یک بازی از گیرز آو وار برای موبایل نداشتم. بنابراین سعی کردم که فراتر از هر چیزی فکر کنم. می‌دانید؟ یکی از استعداد‌های بازی سازی، این است که بتوانید ایده‌های مختلف را پیاده سازی کنید و یا آن‌ها را خلق کنید. استدیو‌ی ما همیشه در حال ساخت گیرز آو وار بوده و هست.

در حال حاضر، بهترین کار تمرکز بر روی Gears 5 می‌باشد. کم کم به تاریخ انتشار بازی نزدیک می‌شویم و کمتر از سه ماه دیگر موفق به تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز عظیم خواهیم شد. به تازگی تریلری به قصد معرفی مپ بیلدرِ حالت Escape انتشار یافته (یکی از مود‌های چند نفره‌ی بازی).مپ بیلدر به بازی کنندگان اجازه می‌دهد تا مپ‌های مختلفی بسازند و در آن‌ها مشغول به بازی شوند. برای مشاهده‌ی تریلر مربوطه و اخبار تکمیلی به این لینک مراجعه فرمایید. راد فرگوسن اظهار داشته که نسخه‌ی چهارم، اولین شانس آن‌ها برای ساخت گیرز آو وار بوده است. حال که این بازی ساخته شده، توسعه دهندگان تجربه‌ی بسیار بیشتری از روند بازی کسب کرده اند. گیرز ۵ با تغییرات اساسی رو به رو خواهد شد و توسعه دهندگان ریسک‌های زیادی را برای ساخت آن انجام می‌دهند. پروتاگونیست بازی کیت نام دارد. وی یکی از اعضای تیم شما در Gears of War 4 بود. کیت معشوقه و هم تیمی جیمز دامینیک فنیکس (پسر مارکوس) نیز می‌باشد. این عنوان در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>