خانه » معرفی عنوان دیگری از شرکت Gearbox Software در PAX East

معرفی عنوان دیگری از شرکت Gearbox Software در PAX East

gearbox software borderlands 3 pax east

به نظر می‌رسد که شرکت Gearbox Software بازی دیگری را نیز به جز Borderlands 3 در مراسم PAX East رونمایی خواهد کرد. به تازگی در اکانت توییتر این شرکت عکسی منتشر شده است که خبر از معرفی بازی دیگری در این مراسم دارد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

اخیراً اکانت توییتر شرکت Gearbox Software عنوان کرده است که زمان معرفی بازی دیگری فرا رسیده است. با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری مراسم PAX East احتمال می‌رود که این شرکت قصد داشته باشد در این مراسم بازی جدید خود را معرفی کند. در تصویر منتشر شده می‌توان رباتی را مشاهده کرد که در حال جراحی شدن است. البته هنوز مشخص نیست که این بازی چه موضوعی خواهد داشت و باید تا زمان برگزاری این مراسم منتظر ماند. پیش از این نیز این شرکت عکسی را منتشر کرده بود که به بازی Borderlands 3 اشاره داشت.

Gearbox borderlands 3 pax east

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.