خانه » تماشا کنید: تریلر جدید مراسم The Game Awards 2018

تماشا کنید: تریلر جدید مراسم The Game Awards 2018

مراسم The Game Awards که به مجری گری و تهیه کنندگی «جف کایلی»، همه ساله محلی برای معرفی و رونمایی از بازی‌ها است. مراسم TGA 2018 نیز از این قاعده مستثنی نیست. در تریلری که از این مراسم به تازگی منتشر شده است تصاویری از بازی‌های Death Stranding و The last of us part 2 به چشم می‌خورد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

با توجه به رابطه خوب «کایلی» با «کوجیما» کارگردان بازی Death Stranding به نظر می‌رسد که در The Game Awards 2018 تریلری از این بازی منتشر شود. در تریلری که به تازگی برای این مراسم منتشر شده است تصاویری از بازی شرکت ناتی داگ The Last of us part 2 نیز به چشم می‌خورد. البته چندین صحنه نیز از بازی‌های God of War و فورتنایت نیز دیده می‌شود. ممکن است در مراسم TGA 2018 بالاخره تاریخ عرضه این بازی‌ها مشخص شود. باید تا یکشنبه هفته بعد منتظر ماند و دید که آیا کمپانی‌های بازی‌سازی بالاخره خبری از بازی Death Stranding و The Last Of Us 2 منتشر می‌کنند یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مراسم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

پیش نمایش مراسم The Game Awards 2018

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.