خانه » منتظر رویداد شرکت FromSoftware در ۲۲ مهر باشید

منتظر رویداد شرکت FromSoftware در ۲۲ مهر باشید

منتظر رویداد شرکت FromSoftware در 22 مهر باشید

اگر از جمله علاقه‌مندان بازی‌های شرکت FromSoftware هستید پس روز ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) روز قابل توجهی برایتان خواهد بود زیرا این توسعه دهنده محبوب قرار است در این روز در اوساکا رویداد بازی‌ برپا کند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به زودی شرکت FromSoftware رویدادی بازی‌های پاییز خود را در شهر اوساکا در ژاپن برگزار خواهد کرد و حضور در این رویداد رایگان خواهد بود. از جمله موارد قابل توجه این رویداد حضور بازی‌های  Sekiro: Shadows Die Twice ، Deraciné ، Metal Wolf Chaos XD و Dark Souls Remastered است که در این رویداد بازدیدکنندگان می‌توانند آن‌ها را بازی کنند. برنامه رویداد به صورت زیر است:

  • Deraciné stage presentation
  • Sekiro: Shadows Die Twice stage presentation
  • Dark Souls Remastered stage presentation
  • Metal Wolf Chaos XD stage presentation
  • Armored Core 20th Anniversary Sound Request
  • FromSoftware Cult Quiz Championship

رویداد بازی Armored Core با رای گیری همزمان شده است که به بازیکان اجازه می‌دهد آهنگ مورد علاقه خود از این بازی خارق العاده که قرار است دوباره در اول نوامبر در ژاپن عرضه شود انتخاب کنند. این توسعه دهنده پیش از این در رابطه با نسخه جدید بازی Armored Core محتاطانه برخورد کرده است و این رویداد، فرصت مناسبی است برای اینکه در رابطه با این بازی توضیح دهد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>