دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
91
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
91
XONE
(Metacritic)
خانه » استدیو From Software بر روی دو بازی معرفی نشده کار می‎کند

استدیو From Software بر روی دو بازی معرفی نشده کار می‎کند

From Software

اخیراً استدیو خوش‎نام و دوست داشتنی From Software بازی Deracine را برای PlayStation VR عرضه کرده است و دو بازی Sekiro: Shadows Die Twice و Metal Wolf Chaos XD را برای عرضه در ۲۰۱۹ برنامه ریزی کرده است. به گزارش وبسایت GamingBolt، به غیر از عناوین ذکر شده این استدیو پروژه‎های معرفی نشده دیگری نیز دارد که در دست توسعه هستند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بر اساس مصاحبه‎ای که آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) با وبسایت ۴Gamer انجام داده، این حقیقت مشخص گشته است. وی در سال ۲۰۱۶ به خط تولید ۳٫۵ اشاره کرد که به عناوین Dercine (که ۰٫۵ است)، Sekiro: Shadows Die Twice (که ۱ است) و دو عنوان معرفی نشده که ۲ هستند اشاره دارد. وقتی که از ایشان در مورد در دست توسعه بودن این دو عنوان سوال شد، وی تایید کرد که بازی‎های مذکور در حال ساخت هستند. در زیر می‎توانید سخنان ایشان در این رابطه را مطالعه فرمایید:

در است که الان وقت صبحت درباره اطلاعات و جزئیات این بازی‎ها نرسیده است، اما هر دو بازی‎هایی با شباهت بسیار به دیگر عناوین Form Software هستند. ما برای حرف زدن درباره آنان به زمان بیشتری نیاز داریم اما زمانی که این دو شکلی اساسی و درست یافتند، قطعاً اطلاعات بیشتری از آن‎ها به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی‎های معرفی نشده From Software ممکن است ادامه‎ای بر بازی‎های قدیمی این استدیو باشند

ایشان هم چنین ذکر کردند که دو بازی Dark Souls Remastered و Metal Wolf Chaos XD جزء خط تولید ۳٫۵ نیستند. این که آقای میازاکی می‎گوید دو عنوان دیگر ساختاری مشترک با عناوین From Software دارند گفته جالبی است زیرا اگر یادتان باشد در ابتدا بازی Sekiro: Shadows Die Twice قرار بود ادامه‎ای بر بازی Tenchu باشد ولی به عنوانی با المان‎های مخفی‎کاری و نیز مبارزاتی شبیه سری Souls تبدیل شد. پس قطعاً بایستی در مورد عناوینی که این استدیو در دست توسعه دارد، کنجکاو و هیجان زده شد.

در نهایت لازم است ذکر کنیم Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲۲ مارچ سال ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) برای پلتفرم‎های رایانه‎های شخصی، پلی‎استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.