سرویس پلی استیشن پلاس
سرویس پلی استیشن پلاس سرویس پلی استیشن پلاس

بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست مشخص شد

سرانجام اسامی بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست مشخص شد. مشترکین پلی استیشن پلاس در طول این ماه می‌توانند به تجربه بازی‌های بزرگی نظیر Mafia 3 بپردازند. در ادامه با ما و جزئیات بیشتری از بازی‌های رایگان همراه باشید.

با فرا رسیدن ماه آگوست، سونی سرانجام اسامی بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس را مشخص کرد و به این ترتیب‌ مشترکین این سرویس می‌توانند هم‌اکنون به تجربه بازی‌های فوق العاده‌ای بپردازند. اما چه بازی‌هایی؟ مانند همیشه، سونی دست کم دو بازی را برای هر یک از سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا رایگان کرده است.

در همین راستا اولین و بزرگ‌ترین بازی رایگان این ماه Mafia 3 خواهد بود. برای آن دسته از مخاطبین که اطلاعات کافی ندارند باید بگوییم Mafia 3 یک بازی‌ جهان‌باز با المان‌های مشابهی از دنیای GTA است و بازیکنان در جهشی به سال ۱۹۶۸ باز می‌گردند. جایی که جرم و جنایت رنگ و ظاهر تازه‌ای دارد و با همین بهانه، Mafia 3 شما را وارد یک ماجراجویی می‌کند. دومین بازی رایگان سرویس پلی استیشن پلاس Dead by Daylight خواهد بود. نکته جالب این است که مدت زیادی از زمان انتشار این بازی و خروج آن از حالت دسترسی زودهنگام نمی‌گذرد و حالا، مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس در ماه جاری می‌توانند به صورت کاملا رایگان آن را تجربه کنند. یادآوری کنیم که Dead by Daylight یک بازی ترسناک و چند نفره است و تجربه آن لحظات لذت بخشی را رقم می‌زند.

علاوه‌بر آن مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس بر روی کنسول نسل هفتمی سونی می‌توانند به تجربه بازی‌های Bound by Flame و Serious Sam 3 BFE بپردازند. اشاره کنیم که Serious Sam 3 یک بازی شوتر تیر اندازی است که بازیکنان را در مقابل دریایی از دشمنان اهریمنی قرار می‌دهد. هم‌چنین دسترسی به بازی‌های Draw Slasher و Space Hulk نیز در ماه آگوست برای پلی استیشن ویتا کاملا رایگان خواهد بود. شما در ادامه می‌توانید لیست تمامی بازی‌های رایگان این ماه را مشاهده کنید:

PS4

  • Mafia III
  • Dead by Daylight

PS3

  • Bound by Flame
  • Serious Sam 3 BFE

PS Vita

  • Draw Slasher
  • Space Hulk

در هر صورت اگر شما نیز از مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس هستید می‌توانید هم‌اکنون به تجربه عناوین مذکور بپردازید. نظرتان در خصوص اسامی بازی‌های رایگان این ماه چیست؟

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`