خانه » دریافت رایگان بازی‌‌های What Remains of Edith Finch و A Story About My Uncle برای مدت محدود

دریافت رایگان بازی‌‌های What Remains of Edith Finch و A Story About My Uncle برای مدت محدود

Edith Finch

اگر به دنبال اضافه کردن عناوین مختلف به لیست بازی‌های رایانه‌ی شخصی خود هستید٬ فرصت را غنیمت شمرده و هرچه سریع‌تر برای دریافت بازی‌های What Remains of Edith Finch و A Story About My Uncle اقدام کنید. این دو بازی به ترتیب بر روی فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز و استیم عرضه شده اند و برای مدت محدودی رایگان هستند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

برای دریافت این دو بازی کار بسیار آسانی را در پیش رو خواهید داشت. با عضو شدن در humblebundle می‌توانید عنوان A Story About My Uncle را به صورت رایگان به حساب کاربری استیم خود اضافه کنید. برای اضافه کردن این بازی به حساب کاربری خود باید آی پی (IP) خود را به انگلیس تغییر دهید. اگر قصد دریافت این عنوان را دارید عجله کنید زیرا این بازی تنها تا ۴۴ ساعت آینده رایگان خواهد بود و به شیوه‌ی توضیح داده شده قابل دریافت است. همچنین عنوان What Remains of Edith Finch نیز در فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز رایگان شده است. با ساخت حساب کاربری در این فروشگاه می‌توانید این بازی را به لیست عناوین خود اضافه کرده و برای همیشه آن را نگه دارید. این عنوان نیز برای مدت محدودی رایگان شده است.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.