خانه » بازی Destiny 2 تا ۲۷ آبان بر روی پلتفرم PC رایگان شد

بازی Destiny 2 تا ۲۷ آبان بر روی پلتفرم PC رایگان شد

destiny 2

طی اقدامی شرکت های بانجی (Bungie) و اکتیویژن (Activision)‌ بازی Destiny 2 را برای PC رایگان کردند.  این عنوان (Destiny 2) تا تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان) بر روی Battle.net رایگان عرضه میشود و کسانی که تا به حال موفق به خرید نشده اند میتوانند تا تاریخ مذکور آنرا به صورت رایگان دریافت کنند. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

اکانت های جدید battle.net که پس از تاریخ ۲ نوامبر ساخته شده اند پس از فعال سازی سیستم Blizzard SMS Protect میتوانند Battle.net gift page بازی را به صورت هدیه دریافت کنند قابل توجه است که این نسخه رایگان دارای بسته الحاقی Forsaken نمی‌باشد. شما میتوانید با خرید این بسته الحاقی از بسته‌های الحاقی Curse of Osiris و Warmind بهرمند شوید. همچنین عنوان Destiny 2 در تاریخ سپتامبر ۲۰۱۸ در PlayStation Plus برای مدتی رایگان شد و توانست بیشترین دانلود سپتامبر ۲۰۱۸ را از آن خود کرده و گوی رقابت را از Marvel’s Spider-Man برباید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.