دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
78
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
83
Switch
(Metacritic)
خانه » درآمد ۴۵۵ میلیون دلاری Fortnite در سیستم عامل iOS

درآمد ۴۵۵ میلیون دلاری Fortnite در سیستم عامل iOS

بازی Fortnite محصول شرکت Epic Games در سال ۲۰۱۸ به طور قطع موفق‌ترین بازی شناخته می‌شود. این بازی در این سال توانست ۲۰۰ میلیون کاربر را در پلتفرم‌های مختلف به خود جذب کند. حال مشخص شده است که بازی فورتنایت تنها از سیستم عامل iOS نزدیک به ۴۵۵ میلیون دلار درآمد داشته است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

با توجه به گزارش وبسایت Sensor Tower بازی Fortnite در پلتفرم iOS توانسته ۴۵۵ میلیون دلار درآمد داشته باشد. هنوز آمار مربوط به سیستم عامل اندروید مشخص نیست ولی تنها این مقدار در یک سیستم عامل برای گوشی‌های همراه رقمی چشمگیر است. در ماه دسامبر، بازی فورتنایت در این پلتفرم ۵٫۲ میلیون بار دانلود شده است. مقدار درآمد این بازی نسبت به ماه نوامبر نزدیک به ۶۰ درصد افزایش داشته است به طوری که درآمد بازی تا این ماه برابر ۸۲ میلیون دلار بوده است. این بازی تقریباً به طور متوسط در روز ۱٫۶ میلیون دلار درآمد داشت. در مقایسه با بازی PUBG که در سال ۲۰۱۸ تنها ۱۰۰ میلیون درآمد در این سیستم عامل داشته است، میزان فروش این بازی بسیار قابل توجه است.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.