دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
78
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
83
Switch
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: رویداد مشترک Fortnite و John Wick

تماشا کنید: رویداد مشترک Fortnite و John Wick

سرانجام شایعات به حقیقت پیوست و شرکت Epic Games به صورت رسمی از رویداد مشترک بازی Fortnite و فیلم John Wick رونمایی کرد. این رویداد به مناسب اکران جدیدترین فیلم جان ویک برگزار شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی شرکت Epic Games تریلری از رویداد Wick’s Bounty منتشر کرد که در آن شاهده حضور شخصیت «جان ویک» در بازی Fortnite هستیم. البته این رویداد موقتی بوده و می‌توان آن را به صورت تک نفره یا چند نفره بازی کرد. در هر راند جوایز به صورت سکه‌ها طلا بوده  و با جمع آوری سکه بیشتر بازیکنان می‌توانند رهبر را مشاهده کنند. به طور مثال با کسب ۲۵۰ سکه، آیکون‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی بر روی سر کاراکتر نشان داده می‌شود و با کسب ۶۰۰ سکه تمامی افراد درون نقشه می‌توانند رهبر را مشاهده کنند. کسی که بتواند آخرین امتیاز را کسب کند می‌تواند لباس John Wick را تا آخر مسابقه به دست آورد. اولین نفر نیز ۱۰۰۰ کوپن جایزه می‌گیرد. در کنار جوایزی که در این رویداد وجود دارد، آیتم‌های تزئینی نیز مرتبط با فیلم جان ویک در فروشگاه وجود دارند که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این رویداد را نیز مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی می‌توانید به پروفایل آن مراجعه کنید.

تریلر رویداد مشترک Fortnite و John Wick

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>