دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
78
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
83
Switch
(Metacritic)
خانه » درآمد بیشتر Fortnite از ۲۹ کشور در جهان

درآمد بیشتر Fortnite از ۲۹ کشور در جهان

Fortnite

بدون شک هیچ کس نمی‌تواند بگوید که سال ۲۰۱۸ سال بازی Fortnite نبود. این بازی یک نشاط بی حد و مرز را به بازیکنان ارائه می‌دهد و حال شرکت Epic Games توانسته ۳ میلیارد دلار از این بازی درآمد داشته باشد که از درآمد ۲۹ کشور در سال ۲۰۱۷ بیشتر است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

با توجه به انتشار گزارشی از وبسایت TechCrunch، بازی فورتنایت توانسته است ۳ میلیارد دلار سود را برای شرکت توسعه دهنده‌اش به ارمغان آورد. البته هنوز شرکت Epic Games واکنشی به این خبر نشان نداده است. با توجه به گزارش بانک جهانی در سال ۲۰۱۷، بازی Fortnite از ۲۹ کشور در سال ۲۰۱۷ درآمد بیشتری داشته است. البته باید توجه کرد که این درآمد خالص بازی نیست و باید هزینه‌های نگهداری سرور، تبلیغات و سایر موارد دیگر را در نظر گرفت ولی با این حال این عدد بسیار قابل توجه است. در حال حاضر ارزش شرکت Epic Games در حدود ۱۵ میلیارد دلار تخمین زده شده است که از سرانه کشور جاماییکا بیشتر است. این اعداد روز به روز رو به افزایش است و با توجه به عرضه فصل ۷ و ارائه بتل پس در بازی Fortnite انتظار می‌رود که درآمد این بازی بیش از این شود. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.