دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
78
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
83
Switch
(Metacritic)
خانه » چالش‌های هفته ۱۰ بازی Fortnite مشخص شد

چالش‌های هفته ۱۰ بازی Fortnite مشخص شد

فورتنایت Fortnite

چالش هفته ۱۰ بازی فورتنایت برای فصل ششم به تازگی مشخص شد. همانند چالش‌های گذشته در این بازی، دو گروه وجود دارد که یکی برای همه بازیکنان رایگان است و دیگری برای کسانی است که بتل پس بازی Fortnite را خریداری کرده‌اند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

بازیکنان در این چالش باید ماجراجوهایی را پشت سر بگذارند که شامل کشتی وایکینگ‌ها، شتر و اتوبوس تصادف کرده می‌شود. در قسمت‌های رایگان چالش بازی Fortnite، بازیکنان باید ۲۵۰ سازه را برای کسب پنج ستاره بسازند. با ملاقات شتر، کشتی و اتوبوس بازیکنان می‌توانند پنج ستاره دیگر به همراه انتخاب از بین ۷ صندوقچه را به دست آوردند. کاربران بتل پس نیز باید به ایستگاه Mounted Turrets رفته تا بتوانند پنج ستاره دریافت کنند و در صورتی که بتوانند مرحله زمان‌دار وسیله نقلیه را به پایان برسانند ۱۰ ستاره دیگر دریافت خواهند کرد.

این چالش‌ها در بازی فورتنایت، به دو قسمت تقسیم می‌شوند. قسمت اول با فرود در Lazy Links و دیگری با حذف با شاتگان شروع می‌شود. در ادامه می‌توانید چالش‌های مورد نیاز برای هفته ۱۰ بازی Fortnite را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی نیز می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

fortnite فورتنایت

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.