خانه » بازی Football Manager 2019 عرضه شد

بازی Football Manager 2019 عرضه شد

به تازگی شرکت Sports Interactive بازی جدید خود یعنی بازی Football Manager 2019 را برای کامپیوتر عرضه کرد. نکته قابل توجه این است که نسخه موبایل و تبلت این بازی نیز همزمان با نسخه کامپیوتر این بازی عرضه شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در نسخه جدید بازی Football Manager نسبت به نسخه ۲۰۱۸ بسیار بهبود پیدا کرده است که شامل تغییر در تاکتیک‌ها و تمرینات و موتور جدید بازی‌ها است. همچنین نسخه ۲۰۱۹ بازی، لایسنس رسمی بوندسلیگا را نیز خریداری کرده است. در مجموع با توجه به نمرات داده شده به بازی در استیم می‌توان گفت که بازی قابل قبول است. بازی Football Manager 2019 همچنین در سایت متاکریتیکز نیز نمره ۸۷ را بر اساس ۱۵ نقد دریافت کرده است. در ادامه می‌توانید تریلر رسمی بازی را نیز مشاهده کنید. همچنین می‌توانید نسخه ۲۰۱۸ این بازی را از این لینک دانلود کنید.

تریلر بازی Football Manager 2019

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.