Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

تماشا کنید: اولین ماد سوم شخص Cyberpunk 2077 منتشر شد (راهنمای نصب)

بازی های مرتبط

زاویه‌ی دوربین اول شخص، به مذاق تمام بازی کنندگان خوش نمی‌آید. در حقیقت بسیاری از مخاطبان انتظار داشتند که Cyberpunk 2077 با زاویه‌ی دوربین سوم شخص روایت شود اما این اتفاق رخ نداد و توسعه دهندگان اظهار داشتند که بازی بر پایه‌ی زاویه‌ی دوربین اول شخص توسعه یافته. می‌دانستیم که دیر یا زود، اولین ماد برای تغییر زاویه‌ی دوربین به سوم شخص منتشر می‌شود. در این پست موارد مربوطه را توضیح داده ایم. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لینک‌های مرتبط:

راهنمای Cyberpunk 2077 | آموزش‌های مقدماتی و نحوه‌ی ارتقای سطح

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 | جاه طلبی‌ ناکام CD Projekt

نکته‌ی مهم: استفاده از این ماد و تغییر زاویه‌ی دوربین به حالت سوم شخص، با مشکلات بسیار زیاد و محدودیت‌های متعددی همراه است. پیشنهاد ما به شما،‌منتظر ماندن برای انتشار نسخه‌ی بهینه‌تر و بهتر ماد سوم شخص می‌باشد.

متاسفانه به دلیل محدودیت‌های موجودی که در ماد وجود دارد، نمی‌توان به کمک آن از ابتدا تا انتهای بازی را طی کرد. توجه شما عزیزان را به تریلر اولین ماد سوم شخص Cyberpunk 2077 جلب می‌نمایم:

اولین ماد سوم شخص Cyberpunk 2077

برای نصب این ماد نیاز به دانلود Cheat Engine و Cyber Engine Tweaks دارید.

  • قبل از هر چیز بایدFOV بازی شما بر روی عدد ۸۰ باشد.
  • بازی و نرم افزار Cheat Engine را اجرا کنید.
  • بازی را به چیت انجین معرفی کنید.
  • کلید 5 را از روی اعداد سمت راست کیبورد فشار دهید.
  • کلید ` را فشار دهید تا کنسول دستورات بازی باز شود. (در اکثر کیبوردها، بالا سمت چپ و در کنار عدد ۱ قرار دارد.)
  • دستورات زیر را بر اساس جنسیت شخصیت خود کپی و داخل کنسول پیست کنید:

▫️برای شخصیت زن:

Game.AddToInventory(“Items.PlayerWaPhotomodeHead”,1)
Game.EquipItemOnPlayer(“Items.PlayerWaPhotomodeHead”, “TppHead”)

▫️برای شخصیت مرد:

Game.AddToInventory(“Items.PlayerMaPhotomodeHead”,1)
Game.EquipItemOnPlayer(“Items.PlayerMaPhotomodeHead”, “TppHead”)

انیمیشن‌های بازی در حالت سوم شخص مشکلات فراوانی دارند. اما توسعه‌دهنده‌ی ماد در حال کار بر روی جایگزین کردن انیمیشن‌های V با NPC های بازی است که انیمیشن‌های بهتری دارند.

به نایت سیتی خوش آمده اید. شهری مملو از اتفاقات غیر قابل پیش بینی. در ابتدا باید اظهار داشت که Cyberpunk 2077 در ایالتی آزاد در شمال کالیفرنیا رخ می دهد. به صورت دقیق تر باید گفت که اکثر اتفاقات و رخدادهای این اثر در نایت سیتی به وقوع خواهد پیوست. شهری ساحلی که میان لس‌آنجلس و سن فرانسیسکو قرار دارد. لازم به ذکر است که این شهر، کاملا خیالی بوده اما پس زمینه داستانیِ بسیار منحصر به فرد و قدرتمندی دارد. خودتان را برای دنیایی که توسط تکنولوژی به زوال رفته است، آماده کنید. صمیمیت در بین انسانها کمرنگ شده و مردم به دسته های مختلفی تقسیم شده اند. در سال ۲۰۲۰، اتفاق بسیار ناگواری برای این شهر رخ داد و یک دستگاه هسته‌ای، تحت شرایطی مرموز، از کار افتاد. چنین موضوعی شوکی بزرگ به نایت سیتی و ساکنینش داد اما در سال ۲۰۷۷، این شهر جانی تازه گرفته و میزبان ساکنین جدیدی شده است. نقشه Cyberpunk 2077 به شش قسمت تقسیم شده.

شما نقش یک مزدور خیابانی را بازی خواهید کرد؛ تفنگی که توسط بزرگترین خلافکار های نایت سیتی استخدام می‌شود تا فعالیت‌های مختلفی را به سرانجام برساند. به عنوان یک مزدور، شما زندگی سر تاسر خطرناکی را انتخاب کرده‌اید. برای موفقیت، به قابلیت‌های درست و شهرت و تجهیزات منحصر به فرد نیازمند هستید. با انجام فعالیت‌های مختلف، پول بدست خواهید آورد و به کمک پول می توانید قابلیت های متعددی را برای خود خریداری کنید و در نهایت شخصیت خود را به یک اسلحه‌ی متحرک تبدیل نمایید. همچنین با انجام فعالیت‌های مختلف، امتیاز تجربه به دست خواهید آورد و بدین ترتیب می توانید قابلیت های مخصوصی را برای بدن سایبورگی خود آزاد نمایید.

در بسیاری از مواقع می توانید به مخفی کاری بپردازید و یا شبکه‌های مختلف را برای پیشروی، هک کنید. در Cyberpunk 2077 شما چیپ سِت مهمی را خواهید دزدید و به اجبار آن را در مغز خود قرار خواهید داد. همین موضوع یکی از ستارگان راک اند رول به نام جانی سیلور هَند (کیانور ریوز) را به زندگانی بازمی‌گرداند.

سایبرپانک ۲۰۷۷ هم اکنون در دسترس پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و  اکس باکس وان  و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Cyberpunk 2077 از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot