خانه » بازی Firewatch بهار امسال به نینتندو سؤییچ می‌آید

بازی Firewatch بهار امسال به نینتندو سؤییچ می‌آید

فایرواچ – بازی ساخته Campo Santo که در سال ۲۱۰۶ جایزه‌های متعددی را از آن خود کرد – به نینتندو سؤییچ می‌آید.

توسعه دهنده‌ی این عنوان پورت مورد نظر را امروز صبح در وب سایتش اعلام کرد. پست موجود در بلاگ تاریخ دقیقی برای روز عرضه اعلام نکرده است ولی انتظار می رود این گیم بهار امسال در اختیار بازیکنان سؤییچ قرار بگیرد.

” صدای شرشر آب را تصور کنید، در حالی که یک نسیم خنک کوهستانی از میان الوار چوب می وزد و در دستان شما نیز نینتندو سؤییچ مورد اعتمادتان قرار دارد؛ بهار امسال با نینتندو سؤییچ خود به یک ماجراجویی بیرون از خانه بروید و معمای مجذوب کننده‌ای را تجربه کنید که توسط گیمر‌ها و منتقدان تحسین شده است” .

همان طور که در بررسی گیم گفتیم، ” فایرواچ یک داستان استادانه را در مورد تنهایی و جنون روایت میکند که در افق‌های دور فریب دهنده و چشم انداز‌های خیال انگیز به وقوع می پیوندد”. این گیم بیش از ۱۰ جایزه از زمان عرضه خود دریافت کرده است، از جمله جایزه بهترین بازی مستقل در جشنواره جویستیک طلایی در سال ۲۰۱۶٫ خلاصه ای از این گیم ساخته Campo Santo به شکل زیل میباشد :

” سال ۱۹۸۹ است و شما شغلی را در اعماق جنگل‌های بکر ایالت Wyoming انتخاب کرده اید.

در حالی که تنها در تابستان کاری جز شناسایی آتش ندارید، مدیر ناظر شما همیشه آن سوی بی سیم فقط یک تماس با شما فاصله دارد. زمانی که از شما میخواهد تا از برج نگهبانی پایین بیایید و به جنگل‌های پر از درخت اطراف بروید، تنها تماس شما با دنیای روزمره شهری که آن را رها کرده اید همین مدیر ناظر شما میباشد” .

فایرواچ را هم اکنون می توانید برروی اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر های شخصی بازی کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>