خانه » Final Fantasy VII Remake صدرنشین لیست Famitsu

Final Fantasy VII Remake صدرنشین لیست Famitsu

Final Fantasy VII Remake صدرنشین چارتز Famitsu

Famitsu در آخرین مجله انتشاری خود، لیست مورد انتظارترین بازی‌ها از نگاه گیمرهای ژاپنی را منتشر کرده که براساس آن بازی Final Fantasy VII ریمیک موفق شد در صدر چارتز فامیتسو قرار گیرد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

پس از بازی Final Fantasy VII ریمیک، بازی Kingdom Hearts III، Persona Q2 و در نهایت Resident Evil 2 قرار گرفته است. اینها چهار بازی صدرنشین چارتز Famitsu هستند که در هفته گذشته بهترین رتبه‌ها را کسب کرده و به نوعی پرطرفدار بودند. نکته جالب این چارتز حضور بازی Devil May Cry 5 در رتبه ۷ است و انتظار می‌رفت در رتبه‌های بهتری قرار گیرد. انتظار می‌رود بزودی بازی‌های جدیدی به لیست افزوده شود.

صدرنشینی Final Fantasy VII ریمیک در Famitsu

در ادامه می‌توانید لیست ۱۰ بازی موردانتظار آینده چارتز فامیتسو از ۲۷ سپتامبر(۵ مهر) تا ۳ اکتبر (۱۱مهر) را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که اعداد تعداد رای‌های داده شده به هر بازی را نشان می‌دهد:

۱٫ [PS4] Final Fantasy VII Remake – ۸۳۲
۲٫ [PS4] Kingdom Hearts III – ۷۲۳
۳٫ [۳DS] Persona Q2 – ۶۱۳
۴٫ [PS4] Resident Evil 2 – ۵۵۱
۵٫ [NSW] Super Smash Bros. Ultimate – ۵۴۹
۶٫ [PS4] God Eater 3 – ۳۸۴
۷٫ [PS4] Devil May Cry 5 – ۳۴۵
۸٫ [PS4] Judge Eyes – ۲۸۹
۹٫ [PS4] Dragon Quest Builders 2 – ۲۸۴
۱۰٫ [PS4] Ace Combat 7 – ۲۶۵

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.