دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
73
PC
(Metacritic)
71
PS4
(Metacritic)
75
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر داستانی جدید Far Cry New Dawn

تماشا کنید: تریلر داستانی جدید Far Cry New Dawn

طی اقدامی یوبی سافت تصمیم به انتشار تریلری جدیدی از بازی Far Cry New Dawn کرده است. این تریلر تمرکز بر خط داستانی بازی دارد و قرار است ما را با آنتاگونیست‌های بازی بیشتر آشنا کند. سری فارکرای همواره در خلق آنتاگونیست‌های به ‌یاد ماندنی تلاش کرده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

رنگ آمیزی جدیدترین نسخه ی فرنچایز محبوب بازی‌های کامپیوتری یعنی Far Cry New Dawn بسیار چشم نواز است. یوبی سافت سعی کرده که با خلق این نسخه ما را به دنیای پس‌آخرالزمانی ببرد. آخرین نسخه فارکرای٬ پنجمین نسخه‌ی آن‌ بود. در فارکرای ۵ به جزیره‌ای دور افتاده سفر می‌کردیم تا گروهک جوزف و خود او را نابود کنیم. نکته‌ی قابل توجه شخصیت پردازی نمادین و جذاب جوزف و یا Father بود. خبر خوش برای طرفداران او٬ حضورش در Far Cry New Dawn می‌باشد. همچنین در این تریلر نیز می‌توانید او را برای چند لحظه‌ای ملاقات کنید. همه چیز به سرعت گذشت. انگار همین دیروز بود که کمپانی یوبی سافت فارکرای جدید را در نمایشگاه TGA 2018 معرفی کرد. حال به انتشار این بازی نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم. باید دید که یوبی سافت این دفعه چه برنامه‌ای برای طرفداران خود و این فرنچایز٬ تدارک دیده است.

همچنین این تریلر تمرکز زیادی بر معرفی دو آنتاگونیست عجیب و شرور این نسخه دارد. داستان Far Cry New Dawn نیز پس از اتفاقا فاکرای ۵ ادامه می‌‌یابد (همان‌طور که در جریان هستید فارکرای ۵ دارای چندین پایان بود. در اینجا منظور از اتفاقات پس از فارکرای پنج٬ رخداد‌های پس از پایان اصلی است). دنیا توسط یک انفجار هسته‌ای نابود شده است. البته به دلایلی نامعلوم این نابودی بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. در این نسخه‌ نیز شاهد یک دنیای وحشی و بی‌رحم خواهیم بود. بسیاری آرزو داشتند که این دو خواهر دوقلو و دیوانه همراهان ما در این دنیای آخرالزمانی باشند. اما یوبی سافت نظر دیگری داشته و مایکی و لو را به عنوان دو آنتاگونیست این نسخه معرفی کرده است.

حال که دنیا عوض شده٬ قانون‌ها نیز دچار تغییر شده اند. شعار این دو خواهر وحشی و سرکش “قدرت واحد پولی جدید ” می‌باشد. به‌خوبی می‌توان هرج و مرج را در Far Cry New Dawn و شعار‌ها و دیالوگ‌ها احساس کرد. مطمئناً می‌دانید که شخصیت‌های منفی سری فارکرای همیشه با دیالوگ‌هایی کاریزماتیک و در حال کتک زدن چند تن از مردم٬ معرفی می‌شوند. این نسخه نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین در تریلر گروهی به نام New Eden معرفی می شود. وظیفه‌ی این گروه مقابله با نیرو‌های شرور است. بیشتر از این برای شما از ادامه‌ی تریلر صحبت نمی‌کنم تا لذت مشاهده‌ی آن‌ را از دست ندهید.

هردوی Far Cry New Dawn و نسخه‌ی پنجم این فرنچایز٬ دارای محتواهای سنگین و کنیه‌های زیادی بودند. به هر حال نمی‌توان به تبلیغات سازندگان اکتفا کرد و باید تا انتشار بازی منتظر بمانیم. چیزی تا انتشار این نسخه نمانده است. جدیدترین قسمت فرنچایز با نام Far Cry New Dawn در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی عرضه می شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی با ما در میان بگذارید. همچنین برای مشاهده‌ی تریلر به انتهای متن مراجعه نمایید. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این بازی هستید٬ می‌توانید به این لینک نگاهی اندازید.

تریلر جدید Far Cry New Dawn با محوریت داستان بازی

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>