دنبال کردن
خانه » بخش تک‌نفره عنوان Far Cry 5 چند ساعت خواهد بود؟

بخش تک‌نفره عنوان Far Cry 5 چند ساعت خواهد بود؟

بخش تک‌نفره عنوان Far Cry 5 چند ساعت خواهد بود؟

بازی بعدی استودیو «یوبی سافت» عنوان Far Cry 5 خواهد بود که قرار است هفته آینده برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود ولی تا به الآن مشخص نشده است که مدت‌زمان به پایان رسیدن بخش تک‌نفره این عنوان چقدر خواهد بود. «دن‌های»، تهیه‌کننده اجرایی Far Cry 5 در گفتگو با وب‌سایت گیم اسپات گفت:

«شما می‌توانید بازمان بندی بسیار خوب این بازی را نزدیک به ۲۵ ساعت تمام کنید. گرچه می‌توان گفت روش به اتمام رسیدن یک بازی توسط بازیکن با بقیه متفاوت خواهد بود و به‌طور مثال ممکن است یک بازیکن بخواهد ماهیگیری یا شکار را انجام بدهد که صدالبته مدت‌زمان بخش تک‌نفره بازی بیشتر از ۲۵ ساعت می‌شود. Far Cry 5 عنوانی خواهد بود که هر روشی دوست دارید می‌توانید آن را به اتمام برسانید.»

این بازی قرار است ۲۷ مارس (سه‌شنبه، ۷ فرودین) برای سه پلتفرم اصلی منتشر شود.

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.