دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
78
PC
(Metacritic)
81
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » آپدیت جدید بازی Far Cry 5 بخش جدیدی به آن اضافه خواهد کرد

آپدیت جدید بازی Far Cry 5 بخش جدیدی به آن اضافه خواهد کرد

آپدیت جدید بازی Far Cry 5 بخش جدیدی به آن اضافه خواهد کرد

چندی پیش شرکت Ubisoft اعلام کرد که بخش New Game Plus را به بازی Far Cry 5 اضافه خواهد کرد. حال با عرضه آپدیت شماره ۱۰ این بخش به بازی اضافه شده است که لباس‌های جدید و درجه سختی بالاتری به آن اضافه کرده است. در ادامه همراه نقطه نو باشید.

با اضافه شدن بخش New Game Plus به بازی Far Cry 5 بازیکنان علاوه بر آپدیت قبلی به امکانات جدیدتری نیز دسترسی خواهند داشت. این امکان در بخش تک نفره و دو نفره بازی وجود خواهد داشت. این بخش جدید درجه سختی بازی را به طور قابل توجه‌ای بالا برده است. از مزایای این بخش این است که تمامی مراحل پیشین را که قبلا در بازی ذخیره شده باشد را در خود خواهد داشت. حتی پیشروی چالش‌ها و آرکید نیز در آن ذخیره خواهند شد.

اگر در بازی Far Cry 5 چیزی از منظقه Hope County گیرتان نیامده و چندین بار بازی را تکرار کرده‌اید با بخش New Game Plus قطعا خوشحال خواهید شد. به این دلیل که این بخش علاوه بر اینکه پیشروی‌های قبلی شما را حفظ خواهد کرد سبب می‌شود که شما با هر بار بازی کردن نسبت به قبل قوی‌تر شوید.

به علاوه، در بخش New Game Plus بازی آیتم‌ها قابل جمع کردن هستند و این بدین معنی است که اگر آیتمی کم دارید می‌توانید آن‌ را در طول بازی جمع کنید. اگر خیلی به دنبال هیجان هستید می‌توانید سطح سختی جدید بازی را امتحان کنید. نسبت به قبل هوش مصنوعی بازی بسیار پیشرفته شده و ضربات‌ حریفان سخت‌تر و جانشان بیشتر است.

با بازی کردن بخش New Game Plus در بازی Far Cry 5 می‌توانید لباس Rook را آزاد کنید. همچنین علاوه بر لباس Rook، مدال کلوپ Ubisoft را نیز کسب خواهید کرد. البته این تمام ماجرا نیست و در کنار آن‌ها، دست‌آوردها و جوایز دیگری در انتظار شما خواهد بود. این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.