خانه » رویداد جدید فارکرای ۵ امروز شروع می‌شود

رویداد جدید فارکرای ۵ امروز شروع می‌شود

رویداد جدید فارکرای ۵ امروز شروع می‌شود. یک چالش جدید امروز به فارکرای ۵ می‌آید که به نظر می‌رسد مربوط به بخش آرکید بازی باشد. این چالش زنده موسوم به Arcade Dawn امروز ۱۰ آوریل در دسترس بازیکنان فارکرای ۵ قرار می‌گیرد. اخبار این رخداد در حساب تؤییتر رسمی فارکرای ۵ منتشر شده و با یک توئیت بازیکنان تشویق شده‌اند تا بار دیگر با یکدیگر متحد شوند تا این چالش را به پایان برسانند.

اطلاعات بیشتری در مورد این رویداد زنده، چالش آن و یا جایزه‌ی به اتمام رساندن آن در دسترس نیست اما نام رویداد اشاره می‌کند که مود آرکید به طرز اجتناب ناپذیری در این چالش شرکت خواهد داشت. این مود به این علت در گیم تعبیه شده است تا بازیکنان بتوانند نقشه‌های طراحی شده خودشان را با دشمنان و شرایطی که خودشان انتخاب می‌کنند، تجربه کنند. از زمان عرضه گیم بازیکنان شروع به طراحی نقشه‌های خود کرده‌اند که گاهی نقشه‌هایی کاملا یکتا از خلاقیت آن‌ها بوده و گاهی نیز مدل‌هایی بر اساس بازی‌های دیگر همچون Call of Duty و The Last of Us و غیره. با این حال هنوز مشخص نیست که ماموریت بازیکنان در این چالش چه خواهد بود. شاید آن ها بایستی نقشه‌های خود را طراحی کنند تا به هدفی برسند یا یوبیسافت می‌خواهد بازیکنان وقت بیشتری در مود آرکید سپری کنند تا افراد بیشتری به تجربه‌ی این مود تشویق شوند.

این رویداد زنده، دومین رویدادی است که در مدت تنها دو هفته از زمان عرضه گیم رخ داده است پس به نظر می‌رسد یوبیسافت برنامه‌ی منظمی برای رویداد‌ها دارد. رویداد قبلی که توسط یوبیسافت در گیم قرار داده شده بود، چالشی داغ به نام Well Done بود که در طبیعت وحش مونتانا اتفاق می‌افتاد. در این چالش شما می‌بایست حیوانات را بدون استفاده از مولوتف و یا شعله افکن آتش می‌زدید که باعث می‌شد بازیکنان از خلاقیت خود برای تاکتیک‌هایشان استفاده کنند. جایزه انجام این چالش شامل یک شعله افکن با پوسته‌ی متفاوت، یک لباس و تعدادی شمش نقره بود که این مورد آخر احتمالا در چالش جدید هم وجود داشته باشد. سایر جایزه‌ها فعلا نامشخص است البته بدمان نمیاید یک لباس با تم آرکید داشته باشیم تا آن را در مونتانا به تن کنیم، حتی اگر به سبب اول شخص بودن عنوان همیشه نمی‌توانیم خود را ببینیم.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>