خانه » فارکرای ۵ همچنان در رتبه ی اول فروش بازی در انگلیس

فارکرای ۵ همچنان در رتبه ی اول فروش بازی در انگلیس

بعد از طوفانی که هفته پیش با عرضه فارکرای ۵ به پا شد، این هفته اوضاع آرام تر بوده و هیچ عنوان تازه‌ای به لیست ۴۰ بازی پرفروش راه پیدا نکرده است.

فارکرای ۵ با وجود این‌که با کاهش فروش ۶۹ درصدی در هفته‌ی دوم مواجه بوده است، همچنان رتبه‌ی اول خود را به عنوان پر فروش ترین بازی هفته در انگلیس حفظ کرده است. همچنین هیچ تغییری در دومین و سومین رتبه پرفروش ترین بازی‌ها رخ نداده است به طوری که به ترتیب فیفا ۱۸ و Sea of Thieves این رتبه‌ها را به خود اختصاص داده‌اند. فورزا موتوراسپرت ۷ نیز همچنان در تلاش است تا با کاهش قیمت، این عنوان را در لیست فروش بالاتر ببرد و آن را از رده ۹ به رده ۴ رسانده است. خارج از لیست ده عنوان اول، یک تخفیف در فروش آزاد Star Wars Battlefront II نیز این بازی را با رساندن به رتبه‌ی ۱۶ به جمع ۴۰ عنوان پرفروش برگردانده است. در ذیل می‌توانید جدول فروش این هفته بریتانیا را مشاهده نمایید :

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>